Skullcandy Jib True S2JTW Wireless Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

22 Saate Varan Kesintisiz Müzik Keyfi

Bluetooth 5 ile gelen gerçek kablosuz kulaklık deneyimini, 22 saate varan şarj dayanımı ile doyasıya yaşayın. Kulaklıklarda 6 saate ve kutuda 16 saate kadar süren pil ömrü ile eğlenceye ara vermeyin. Bu sayede en uzun film, dizi, podcast ve çalma listelerini şarj sorunu yaşamadan ve kablolar ile boğuşmadan keyifle dinleyebilirsiniz.

Güçlü Dış Ses İzolasyonu

Müzik dinlerken veya sevdiğiniz bir yapımı izlerken sizi rahatsız edebilecek çevre gürültülerini unutun. Ses yalıtımını maksimum seviyeye çıkaran ve hafızalı köpükten özel olarak üretilen kulaklık pedleri ile odağınızı koruyun.

Suya ve Tere Dayanıklı Yapı

Islanmalara ve terlemelere karşı korumalı yapısı ile yüksek dayanım gösteren Skullcandy Jib True ile spor yaparken de kesintisiz müzik keyfini özgürce yaşayın.

Tek Tuş ile Kolayca Bağlanın

Kulaklığınızı tek tuş ile açın ve Bluetooth bağlantısı sayesinde başka hiçbir ayarlama yapmaya gerek kalmadan direkt olarak dilediğiniz cihaza bağlanarak Jib True farkını yaşamaya başlayın.

Korkusuz Kullanım Sayesinde Özgürlüğü Yaşayın

Kablosuz kulaklıklardaki en büyük problemlerden olan kulaklığın kulağa oturmaması ve hareket halindeyken kulak içerisinden çıkması, Skullcandy Jib True modelinde kullanılan hafıza köpüklü özel pedler ile tarihe karışır. Kulağınıza göre şekil alarak tam kavrama sağlayan bu yapı, yürürken, koşarken veya spor yaparken kulaklığınız çıkmadan dilediğiniz şekilde hareket etmenize imkan vererek özgür bir kullanım sunar.

Hassas Kulaklar için Pürüzsüz Ses Kalitesi

Güçlü baslardan en ince tınılara kadar her sesi yüksek kalitede kulağınıza ulaştıran geliştirilmiş ses dizaynı ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın.

Kolay Taşınabilir Tasarımı ile Müzik Hep Sizinle

Skullcandy Jib True wireless kulaklığınızı kolay katlanabilir kutusu ile dilediğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Yer kaplamayan tasarımı sayesinde rahat şekilde taşıyarak eşsiz müzik deneyimini dilediğiniz ortamda yaşayabilirsiniz.

Çift Mikrofon ile Çağrı Cevaplama

Sahip olduğu çift taraflı mikrofonu ile telefonunuza gelen çağrıları kulaklığınızı çıkarmak zorunda kalmadan cevaplayın. Yüksek ses kalitesi sunan ve çevre seslerini susturan bu mikrofonlar ile karşınızdaki kişi sizi net bir şekilde duyabilir.

Teknik Özellikler

 •  Marka: Skullcandy
 •  Model: S2JTW
 •  Model Adı: Jib True
 •  Kulaklık Tipi: Kulak İçi
 •  Ses Basıncı Seviyesi: 98-103dB
 • Sürücü Çapı: 6mm
 • Frekans Tepkisi: 20Hz-20Khz
 • Pil Ömrü 22 Saat
 • Batarya Standardı: Şarjlı
 • Ağırlık: 48.5g
 • Önemli Özellikler: Çift Kulaklık
 • Bağlantı Türü: Kablosuz
 • Kablosuz Türü: Bluetooth
 • Piller Dâhili: Evet
 • Pil Gerekli: Evet
 • Kulaklık Tipi: Gerçek Kablosuz Kulaklık

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.