Skullcandy Icon S5LBW BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Efsaneleşen Klasik, Kablosuz Olarak Geri Döndü

2006-14 yılları arasında popülerlik kazanan ve kültleşen ilk Skullcandy Icon Kulaklık’tan ilham alham alınarak geliştirilen Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, artık kablo içermeyen Bluetooth teknolojili sürümüyle geri döndü.

Beklentilerin Ötesinde Ses Kalitesi

Bluetooth işleviyle akıllı telefonunuzla eşleşen Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, tamamen kablosuz olarak duyabileceğiniz agresif basları, doğal vokalleri ve hassas tizleri içinizde hissedebileceğiniz kadar net şekilde aktarır.

İdeal Dizayn ile Her Koşula Hazır Hissedin

Rahat ve hafif profilinin yanı sıra kaymaz kafa bandı tasarımıyla da her alanda kullanıma uygun olan Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, cihazınızla eşleştiği andan itibaren dağda, parkta, sokak, kısaca her yerde aktif hareketliliğinize güvenilir şekilde uyum sağlar.

Yeni Nesil Bluetooth® Teknolojisiyle Tanışın

Ortama göre net değerinde değişiklik göstermekle birlikte eşleştirilen cihazınızdan 30 metreye kadar uzakta müzik dinleme imkanı sunan Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, yeni nesil 4.1 sürüm Bluetooth® teknolojisi sayesinde telefon, tablet, müzik çalar veya BT bağlantısı olan herhangi bir cihazla anında bağlantı kurar.

Müzik Keyfi ve Kesintisiz İletişim Rahatlığı Bir Arada

Çağrı yanıtlamanın yanı sıra oyun içi konuşmalarda da gürültüden izole ve rafine bir iletişim imkanı sunan Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, dahili mikrofonu ile müzikten iletişime hızlı geçiş yapmanızı sağlar.

Daha Uzun Oturumlar İçin Arttırılmış Pil Ömrü

USB çıkışı olan herhangi bir kablo ve adaptör ile uyum gösterecek olan Skullcandy Icon BT S5LBW Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, 4 saat içerisinde tam şarj olur ve lityum iyon özellikli pili sayesinde 10 saate kadar süren kullanım ömrü ile daha uzun oturumları ve farklı lokasyonlar arası geçişi destekler.


Tek Tuşla Tüm Kontrol Sizde

TapTech™ kontrol teknolojisi sayesinde tüm medya ve çağrıları tek elinizle kontrol etmeniz mümkündür. Parçaları değiştirmek ve aramaları yönetmek için sol kulak kabına basabilirsiniz. Sesi oynatma veya durdurma için ana işlev düğmesine dokunabilirsiniz. İleri takip için ana düğmeye basılı tutabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Her An, Asistanınız Sizinle

Ana işlev düğmesine iki kez basmanız halinde cihaz yardımcınız uyanır ve Siri, Google Assistant, Alexa gibi akıllı asistanların tamamı sesli mesaj gönderme, dilediğiniz web sayfasına yönlendirilme, haritalarda gezinme gibi komutlar için anında hazır hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 106g
  • Bağlantı Tipi: Bluetooth®
  • Empedans: 32 Ohm
  • Sürücü Çapı: 40mm
  • Frekans Tepkisi: 20Hz - 20KHz
  • Toplam Harmonik Bozulma: <1% @ 1KHz
  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.