Skullcandy Dime True S2DMW Wireless Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TRENDTEK TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ-136456

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

12 Saate Kadar Aralıksız Müzik Deneyimi

Kulaklıkta 3.5 saat ve kutuda 8.5 saate varan şarj dayanımı sayesinde, Bluetooth 5 özellikleri ile gelen gerçek kablosuz deneyimini sonuna kadar yaşayın.


Sıvı Temasına Karşı Dayanıklı Yapı

Sıvı ve ter ile olan temasa karşı yüksek dayanımı sayesinde sıcak yaz günlerinde veya spor yaptığınız esnada Skullcandy Dime True Wireless kulaklık S2DMW modelini endişe etmeden kullanabilirsiniz.

Otomatik Şekilde Kolay Bağlantı

Kulaklığınızı tek tuş ile kolay şekilde çalıştırın ve bağlanmak istediğiniz cihaza kısa süre içerisinde otomatik olarak bağlanın ve kablosuz kulaklık özgürlüğünü yaşamaya başlayın.

Çift Taraflı Mikrofon

Her iki kulaklıktaki tüm tomurcuklarda bulunan mikrofonlar sayesinde telefonunuza gelen çağrıları kulaklığınız ile cevaplayın. Bu sayede çağrı geldiğinde kulaklığınızı çıkarmak zorunda kalmadan gelen çağrıyı Skullcandy Dime True üzerinden net bir ses ile cevaplayabilirsiniz. Bu özellik, günlük hayatta oldukça konforlu bir kullanım sunarak hayatınızı kolaylaştırır.

Güçlü Yalıtımı ile Müziği Yaşayın

En sevdiğiniz müzikleri dinlerken veya yapımları izlerken sizi rahatsız edebilecek dış gürültüler, Skullcandy Dime True Wireless ile problem olmaktan çıkar. Hafıza köpüklü kulaklık pedleri, kulağınızı net şekilde kavrayarak güçlü bir yalıtım oluşturur.

Müzik Severlere Özel Yüksek Ses Kalitesi

En ince baslardan en yüksek seslere kadar hiçbir sesi bozmadan ve yüksek kaliteli şekilde size ulaştıran bu kulaklık ile müziği hissedin. Müzik, dizi veya film fark etmeksizin, yüksek ses kalitesi sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın.

Ayarlanabilir Güçlü Bas

Skullcandy Dime True Wireless kulaklık S2DMW modeli, kullanıcıların müzik zevklerine göre ayarlayabileceği bas seçenekleri ile farklı alternatifler oluşturur. Bu sayede farklı müzik tarzlarına uygun bas seçeneklerini belirleyerek müzik dinleme keyfinizi katlayabilirsiniz.

Kompakt Tasarımı ile Her Yerde Yanınızda

Bu modelin sahip olduğu kapaklı kutusu ve yer kaplamayan boyutu sayesinde, kulaklığınızı çantanızda veya cebinizde rahat şekilde taşıyarak gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Skullcandy   
 • Model: S6CRW
 • Model Adı: Crusher Bluetooth
 • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
 •  Sürücü Çapı: 6mm
 • Frekans Yanıtı: 20Hz - 20Khz
 • Pil Ömrü: 12 Saat
 • Batarya Standardı: Şarjlı
 • Ağırlık: 32g
 • Önemli Özellikler: Çift Kulaklık
 • Bağlantı Türü: Kablosuz
 • Kablosuz Türü: Bluetooth
 • Piller Dâhili: Evet
 • Pil Gerekli: Evet
 • Kulaklık Tipi: Gerçek Kablosuz Kulaklık

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.