S-link SL-BT45 Kulak İçi Kulaklık Mobil Telefon Uyumlu Mikrofonlu

5,0
RENK

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ABK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ-142031

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silikonlu Koruma

Kulak başlıklarının silikon yapısından dolayı uzun süreli kullanımda ekstra konfor sunar. Bu yumuşak doku sayesinde kulaklarınıza zarar vermez ve rahat bir deneyim yaşatır.

İstediğinizde Yeni Uçlar

Kulak başlıklarını dilediğiniz zaman değiştirebilme şansınız vardır. Rahat bir şekilde çıkarıp yeni uçlarını takarak daha hijyenik standartlarda bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Başlık uçları çok fazla toz ve kir tutmaz.

Ses Başka Gelir

Kulaklık üst düzey kalitede üretilir. Seslerin net ve keskin biçimde duyulmasına yardımcı olur. En hassas ses seviyesinde bile müziklerinizi en iyi şekilde dinleme şansınız olur.

Görüşmeleriniz Ayrıcalıklı

Kulaklığın mikrofon özelliği sayesinde görüşmelerinizi çeşitli aktivitelerde ellerinizi kullanmadan gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra görüşmelerinizde karşılıklı olarak sesi birbirinize en iyi şekilde ulaştırır; böylelikle telefon görüşmenizde aksaklıklar meydana gelmez.

Uyumlu Olmayı Sever

Bütün akıllı telefonlar ve akıllı cihazlar ile bağlantı sorunu yaşamadan çalışır. Bağlantıyı gerçekleştirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Taşımada Kolaylık Sağlar

Küçük ve hafif bir yapıya sahip olmasından dolayı her zaman yanınızda taşımanız mümkündür. Kullanılan malzemeler ve kulak başlıklarının silikon olması sayesinde olası düşmelere ve çarpmalara karşı koruma sağlar. Asla ağırlık yapmaz. 

Herkesin Müzik Keyfini Düşünür

Her türden müziği üst düzey performans ve kalitede dinleme şansınız vardır. Kulaklığın ses kalitesi sayesinde film ve dizileri aksiyonu hissederek izleyebilirsiniz.

Yüksek Dayanıklılık 

Kulaklığın üretildiği malzemelerin kalitesinden dolayı ezilme, bükülme ve kopma gibi durumlar yaşanmaz. Uzun süreli kullanım açısından yüksek kalitede üretilen bu kulaklığı uzun yıllar aynı performansta kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Konuşma Süresi :  8 Saat
  • Bluetooth Sürüm : 5.0
  • Mikrofon Özelliği : Var
  • Bekleme Süresi : 80 Saat
  • Kulaklık Tipi : Kulak İçi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BLUETOOTH KULAKLIK V2.0
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Girişi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SLINK

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı