Motorola Verve Ones Me + Bluetooth TWS Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kesintisiz Müzik Zevki

Motorola VERVE ONES doğa gezilerinde, yürüyüşlerde veya spor salonlarında en sevdiğiniz şarkı listelerini kusursuz ses kalitesinde dinleme imkanı sunar. Entegre mikrofonu sayesinde telefona ihtiyaç duymadan arama yapmaya imkan tanır. Konuşmanız bittiği zaman şarkılarınız kaldığı yerden devam eder.

Her Yaşa Uygun Kolay Kullanım

Motorola’nın bu modeli bluetooth ile bağlantıyı kurduktan sonra herhangi başka bir işleme gerek duymadan kullanılır. Aynı zamanda Google Asistan ve Siri gibi teknolojilerle de etkileşim sağlar. Bu sayede her yaştan kullanıcı için tercih sebebidir.


Full HD Derin SES

Motorola VERVE ONES kulaklıkların sahip olduğu dört dahili ses profilinden birisini seçerek kendinize uygun ses aralığını optimize edebilirsiniz. Böylece yüksek ses ile kulağınıza zarar vermezsiniz. Aynı zamanda dinlediğiniz müzikten de tam verim alabilirsiniz.

Kablo Sorununu Ortadan Kaldırın

Bir kulaklığın en büyük sorunu olan kablolar, bu modelin kablosuz özellikte olması sayesinde ortadan kalkar. Bu sayede kulaklığı kullanırken özgür hareket alanınız olur. Günlük hayatta, iş hayatında ya da gezilerde kullanırken ergonomik yapısı sayesinde tercih sebebi olur.

Uzun Pil Ömrü

VERVE ONES model kulaklık istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 8 saate kadar bitmeyen pil ömrü sunar. Kablosuz kullanım ve HD ses kalitesi ile bu özellik bir araya geldiği zaman vazgeçilmez bir hal alır.

Yüksek Kalite Mikrofon

Motorola VERVE ONES modeli HD ses vermesinin yanı sıra kaliteli mikrofonu sayesinde sesinizi karşıya en iyi şekilde verir. Telefon konuşmalarınız sırasında karşınızdaki kişi sanki yanındaymış gibi sesinizi alır.

Uzun Mesafe Çekim Gücü

Bu model sayesinde telefonunuz yakınlarda olmasa dahi kulaklığı aktif olarak kullanabilirsiniz. Çünkü 30 metreye kadar Bluetooth çekim gücü bulunur. Aramalarınızı telefona dokunmadan sadece kulaklığı kullanarak cevaplayabilirsiniz.

Akıllı Stereo Kulaklık

VERVE ONES model kulaklık stereo özelliği sayesinde inanılmaz ses sağlar. Herhangi bir akıllı telefon, bilgisayar veya tablet uyumlu çalışması için tasarlanır. Bluetooth özelliği sayesinde teknolojik aletlerinizi kulaklık ile kolayca entegre edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • 8 saate kadar kullanım süresi
  • Su sıçramalarına, terlemeye ve toza karşı dirençli
  • Google Now ve Siri ile Uyumlu
  • Spor kullanımları için uygun
  • HD ses kalitesi
  • IP57 su ve terlemeye karşı dirençlidir
  • Şarj ünitesi kulaklık kabı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VERVE ONES ME + BLUETOOTH TWS KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Girişi
YOK
Özellik
SU GEÇİRMEZ KULAKLIK
Ses Yalıtım Özelliği
GÜRÜLTÜ YALITIMI
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MOTOROLA
Henüz yorum yok