Motorola HK115 Kulak İçi Bluetooth Mono Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iOS ve Android ile Uyumlu

Motorola HK115 kulak içi mono kulaklık, iOS ve Android mobil işletim sistemleri ile uyumludur. Kulaklığı her iki işletim sisteminin kullanıldığı akıllı telefonlar ile eşleştirebilir ve kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyiminin keyfini yaşayabilirsiniz.

Gelişmiş Pil Ömrü

Lityum polimer pil hücre bileşiminin tercih edildiği Bluetooth kulaklık, gelişmiş pil ömrü sunar. 8,5 saatlik kullanım süresi ile gün boyu yanınızda yer alan model dört dörtlük kullanıcı deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Hafif ve Şık Tasarım

Motorola tarafından geliştirilen kablosuz kulaklık hafif ve şık tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. 54 g ağırlığındaki ürün 4,2 x 10, 4 x 9,2 cm boyutlarında üretilir ve ergonomik kullanımı destekler.

Eller Serbest Araç Sürüşü

Motorola HK115 mono Bluetooth kulaklık, eller serbest araç sürüşü için idealdir. Cep telefonunuza sorunsuz şekilde bağlanan model sürüş sırasında kulaklığa ya da telefonunuza müdahale etmeden telefon görüşmeleri yapmanıza imkân tanır.

Geniş Kapsama Alanı

Bluetooth kablosuz bağlantı teknolojisinin tercih edildiği ürün 90 metre kapsama alanı ile dikkat çeker. Üstün performans için kulaklığın bağlı olduğu akıllı telefonu sürekli yanınızda taşımanız gerekmez. Telefon başka bir odada olsa bile kulaklığı rahatça kullanabilirsiniz.


Antrenmanlardaki Yardımcınız

İşlevsel yapısıyla kullanıcılardan tam not alan ürün antrenmanlarda yardımınıza koşar. Kulağınızda rahatça duran HK115 mono antrenman esnasında konforsuz hissetmenize izin vermez.

İş Akışlarınızı Kontrol Edin

Mono ses çıkışını bünyesinde barındıran kablosuz kulaklık iş akışlarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Ürünü kullanarak gün içinde hareket hâlindeyken telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Çoklu Cihaz Geçişi

Kablosuz kulaklık çoklu cihaz geçişine olanak sağlar. Çoklu cihaz geçişi sayesinde ürünü sadece aynı akıllı telefon ile kullanmak zorunda kalmaz, farklı modeller arasında zahmetsizce geçiş yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık tipi: Kulak içi
  • Çoklu cihaz geçişi: Var
  • Pil türü: Lityum polimer
  • Bağlantı tipi: Bluetooth
  • Kapsama alanı: 90 m
  • Kullanım süresi: 8,5 saat
  • Ağırlık: 54 g
  • Boyutlar: 4,2 x 10, 4 x 9,2 cm

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Henüz yorum yok