Meizu POP 2 Wireless Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Şengüller

Mersis No :807005693200024 Şehir :Maltepe/İstanbul Adres :AYDINEVLER MAH.İNÖNÜ CAD.GÖKÇE SOK NO 11 MALTEPE /İSTANBUL

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

MEIZU POP 2 Kablosuz Kulaklık

Özellikle spor için tasarlanmış, kabloların dolaşmadığı bir deneyim için. Set, depolama için bir şarj çantası ile birlikte geliyor. Şarj çantası, kolay şarj için tüm ana kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu bir USB C Tipi şarj özelliğine sahiptir.

Kablosuz Şarj Etme

Kristal netliğinde stereo ses ve eller serbest iletişim için kulaklığı herhangi bir Bluetooth cihaza bağlayın, rahat ve kolay bir şarj deneyimi için şarj kutusunu, kablolarla uğraşmadan kullanın.

Konfor ve Kararlılık

Kulağınızın şekline doğal olarak uygundur ve egzersizlerinizde yeni yüksekliklere ulaştığınızda bile düşmez.
Güvenli yerleştirme, IPX5 derecesi, kulaklıkların ter veya hava koşullarından korkmadığı, egzersiz sırasında terleme veya yağmurda terleme ile güvenebilmenizi sağlayacak şekilde üretildiği anlamına gelir.

Kristal Netliğinde Stereo Ses

Dinamik, yüksek performanslı ses çalma listenize güç verir; tam ve dengeli müzik, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman zengin, dinamik bir stereo deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Uzun Pil Ömrü

15 saate kadar pil ömrünün ve tüm gün boyunca kablosuz sesin keyfini çıkarın.

Kolay Kontrol

Tümleşik mikrofon, tam Siri, Google asistan uyumluluğu ile, sadece tek bir dokunuşla parçalar arasında geçiş yaparak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.