Joyroom Jr Ep3 iPhone Kulaklık Earpods Lightning Bağlantı Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iPhone Telefonlar için Tasarlanan Lightning Kulaklık

Joyroom JR-EP3 iPhone Earpods kulaklık, klasik kulak içi kulaklıklardan farklı olan yassı tasarımı ile öne çıkar. Kulak anatomisine uyum sağlayacak şekilde tasarlandığı için uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık hissine neden olmaz. Ekstra konfor vadeden bu kulaklık, 120 cm uzunluğundaki kablosu ile hem kesintisiz kullanım hem de hareket özgürlüğü sunar.

Tak-çalıştır özellikli olduğu için herhangi bir kurulumun gerekmediği Joyroom JR-EP3 iPhone Earpods kulaklık, sahip olduğu 10 mm ses sürücüleri sayesinde yüksek kaliteli müzik dinleme ve telefon görüşmeleri yapmak olanağı tanır. Dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinde net ses iletimi sağlamasının yanı sıra sesli asistan ile iletişim kurmak için de idealdir.

Müzik Dinleme ve Telefon Görüşmeleri için İdeal Tasarım

8 pinli lightning konnektöre sahip olduğu için sadece iPhone telefonlar ile uyumlu olan Joyroom JR-EP3 iPhone Earpods kulaklık, kordonu üzerinde yer alan ve kulaklık ile ilgili her tür ayarı yapabileceğiniz kontrol kutusu ile konforlu bir kullanım vadeder. Bu kutucukta bulunan hassas tuşlar ile sesi açıp kapatabilir, çağrı yanıtlayabilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

iPhone telefonunuz üzerinden müzik dinleyerek günlük aktivitelerinizi veya spor yapma imkânı tanıyan bu kulaklık sayesinde daha önce müzik dinlerken fark etmediğiniz enstrümanları daha net duyabilir, favori şarkılarınızı yeniden keşfedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kulaklık Tipi: Kulak içi
 • Uyumluluk: iOS
 • Bağlantı Tipi: Kablolu
 • Kablo Uzunluğu: 120 cm
 • Konnektör Türü: Lightning
 • Konnektör Türü: Lightning 8-pin
 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Hassasiyet: 106 dB
 • Frekans: min. 20 Hz - maks. 20 kHz
 • Ağırlık: 11,8 gr
 • Mikrofon: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.