Honor AM66 Sport Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Ses Kalitesine Merhaba

Bluetooth Kulaklıkla en yüksek seste müzik dinlemek isterseniz bile dert değil. Çünkü kulaklık mükemmel ses kalitesi sunar. En yüksek seste bile kesinlikle boğulma derdi yaşanmaz. Hep netlik ve tam netlik için siz de Honor tercih edebilirsiniz.

Şık Kulaklık Tasarımı

Kulaklık , ince görünümü, boyun askıları, geçişli renk tasarımı gibi harika özellikleri sayesinde görünümü ile de sizleri memun etmeyi başarır. Hem görsel olarak hem de işlevsel olarak Honor sayesinde kulaklığınızdan tam verim almayı başarmış olacaksınız.

Kolay Kontrol Edilebilir

Kulaklıkla bir şeyler dinlerken kontrolünü illa cihazınız üzerinde yapmanız gerekmiyor. Kulaklık kablosu üzerinde yer alan kontrol tuşlarını kullanarak daha rahat ve zahmetsiz bir kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bass ve Tiz Dengesi Mükemmel

Bass ve tiz dengesi özel olarak sağlanan Honor, işin uzmanları ile çalıştı. İşin uzmanları kulaklık ses değerlerini en iyi şekilde ayarlayıp, siz değerli kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Honor ile herkes sesin keyfini çıkarabilir.

Teknik Özellikler 

  • Konuşma Süresi: 18 Saat
  • Ses Özelliği: Stereo
  • Model: AM66
  • Mikrofon Özelliği: Var
  • Kulaklık Tipi: Kulak İçi

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.