Belkin Soundform Freedom True Wireless Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

True Wireless ile Kaliteli Ses

Belkin True Wireless kulaklıklar, üstün ses kalitesi sunar ve şarj çantası ile tüm gün kullanılabilir. Çift mikrofon ve gelişmiş çevresel gürültü engelleme sayesinde telefon görüşmeleri sorunsuzdur.

Eşsiz Performans

Özel sürücüler derin bası etkinleştirirken net orta ve yüksek tonlar da iyi bir şekilde yeniden üretilir. Gelişmiş net arama teknolojisi ve iki mikrofon telefon görüşmeleri olağanüstü yüksek ses kalitesi sağlar.

Apple Find My Uygulama Desteği

Bu kulaklıklar, Apple Find My ağını açan ilk Apple dışı aksesuarlardan biridir. Böylece, Apple Find My uygulamasıyla kulaklıklarınızı ve şarj kutusunu her zaman kolayca bulabilirsiniz.

36 Saat Çalışma Süresi

Kulaklıklarınızı tam olarak şarj ettikten sonra 8 saatlik çalma süresinin ve kablosuz şarj kutusuyla 28 saat ekstra şarjın keyfini çıkarabilirsiniz. En sevdiğiniz podcast'leri, en son hitleri ve kitaplığınızdaki sesli kitabı sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Qualcomm aptX ile Net Çağrı Teknolojisi

Qualcomm aptX, bir insanın duyabileceği tüm sesleri düzgün bir şekilde üreterek mümkün olan en iyi sesi sağlarken net arama teknolojisi, telefon görüşmeleri sırasında iyi bir ses kalitesi sunar.

Teknik Özellikler

 • Tip : Kulak içi
 • Bağlantı: Bluetooth
 • Gürültü Önleyici: evet
 • IPX5: Suya/tere dayanıklı
 • Kulaklık Kapasitesi: 60 mAh
 • Şarj Kutusu Kapasitesi: 520 mAh
 • Maksimum pil ömrü: 36 saat
 • Silikon kulak uçları: S/M/L
 • Frekans aralığı: 20Hz - 20kHz
 • Ses Sürücüsü: 7 mm, 2 katmanlı dinamik sürücü
 • Bluetooth Sürüm Desteği: 5.2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.