Belkin PAC00BTBK GR SOUNDFORM True Wireless Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kaliteli Ses Performansı

Sahip olduğu ses sürücüleri sayesinde en ince sesleri dahi net olarak iletir. Ayrıca Aktif Gürültü Önleme özelliği ile dış ortam sesleri olmaksızın rahat görüşmeler yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlar.

Tek Şarj ile Uzun Süre Kesintisiz Kullanım

Tam dolu batarya ile 5 saate kadar kesintisiz kullanım sağlayan Belkin SOUNDFORM PAC00BTBK-GR TWS kulaklık, şarj kutusu sayesinde 19 saat kullanım avantajı sunar. Bu sayede günlerce şarj etmeden kullanabilir, uzun yolculuklarda şarjı düşünmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Kulak Pedi Opsiyonları

Small, medium ve large olmak üzere 3 farklı silikon kulak pedi ile birlikte gelir. Bu sayede kendi kulak yolu anatominize uygun olan silikon pedi kullanabilir, konforlu br kulaklık deneyimi yaşayabiliriz.

Çağrı Yanıtlama Ayrıcalığı

Dahili mikrofonu ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde iki kulaklık ile de çağrı yanıtlayabilir, hands-free görüşmeler yapabilirsiniz.

Ter ve Suya Karşı Dayanıklı Yapı

IPX5 koruma sertifikasına sahip olan Belkin SOUNDFORM PAC00BTBK-GR TWS kulaklık, ter ve su sıçramalarından etkilenmez. Bu özelliği sayesinde spor yaparken ve yağmurlu havalarda da kullanma ayrıcalığı sunar.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: TWS
  • Kullanım Tipi: Kulak İçi
  • Bluetooth Versiyon: 5.0
  • Bluetooth Mesafesi: 10 metre
  • Kullanım Süresi: 5 saat (şarj kutusu ile maks. 19 saat)
  • Suya ve Tere Dayanıklılık: IPX5
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Var
Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.