Anker SoundCore Life 2 A3023 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık ANC+CVC

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

SoundCore Life 2 ile Hiçbir Sesi Kaçırmayın

Anker SoundCore Life 2 Bluetooth kablosuz kulaklık, üst düzey ses performansı ve aktif gürültü önleme teknolojisiyle kesintisiz ve net ses deneyimi sunar. Yüksek çözünürlüklü ses özellikleriyle donatılan kulaklık, tüm sesleri en doğal haliyle duymanızı sağlar.

Müziğiniz, Gittiğiniz Her Yere Sizinle Gelsin

Kablosuz bağlantı teknolojisiyle en iyi dinleme deneyimini yaratan kulaklık, size özgürlük kazandırır. Bluetooth 5.0 teknolojisinden faydalanılan SoundCore Life 2, kablo kısıtlaması olmadan yolda, ulaşım araçlarında ve evde dilediğiniz içeriğin keyfini kesintisiz olarak çıkarmanızı mümkün kılar.

Güçlü ve Uyumlu

20 Hz ile 20 KHz aralığındaki güçlü performansıyla dikkat çeken model, iOS ve Android cihazlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Aktif Gürültü Önleme ile Kristal Netliğinde Ses

Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle donatılan ürün, yüksek ses frekanslarının önüne geçerek gürültüyü engeller. Model söz konusu özellik sayesinde telefon görüşmelerinde sesinizi karşı tarafa kristal netliğinde ulaştırır.

Uzun Süreli Şarj

Model, aktif gürültü engelleme modu aktifken bile 30 saate kadar kesintisiz performans sergiler. USB aracılığıyla şarj edilebilen SoundCore Life 2, iki saatte sıfırdan %100 şarja ulaşır.

Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Kulaklık, köpük kulaklık pedleri ile kulaklarınızı nazik bir şekilde kavrar. Kulak üstü kulaklık ayarlanabilir kafa bandıyla tam olarak size uygun şekilde ayarlanabilir ve uzun süreli kullanımlarda herhangi bir rahatsızlığa yol açmaz.Üstün Ses Performansı

Ürün üst düzey kalitedeki 40 mm ses sürücüleriyle net, detaylı ve dengeli bir ses deneyiminin kapısını aralar. Kulaklık, geniş frekans hassasiyetiyle tiz ve bass aralığındaki tüm sesleri duymanız için tasarlanır.

İşlevsel ve Dayanıklı

SoundCore Life 2 dilediğinizde kablolu olarak kullanılabilmesi, kulaklığı kontrol eden fiziksel tuşları, uzaktan kumanda ile çağrı, müzik ve ses kontrol özellikleriyle kullanıcılardan tam not alır. Sadece 300 gram ağırlığındaki model, sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir.

Teknik Özellikler

 • Marka: Anker
 • Model: SoundCore Life 2
 • Bağlantı türü: Kablosuz
 • Bluetooth versiyonu: 5.0
 • Aktif gürültü önleme: Var
 • Şarj süresi: 2 saat
 • Şarj tipi: USB
 • Gelen arama ve müzik kontrol: Var
 • Ses çıkışı: Stereo
 • Uyumluluk: Android ve iOS
 • Ağırlık: 300 g
 • Frekans aralığı: 20 Hz-20 KHz
 • Hoparlör çapı: 20 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.