Happy Plugs Earbud Plus Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Renkli Kimlik

Kulağınızda mükemmel bir deneyim sağlamak üzere tasarlanmış Earbud Plus ile tanışın. Mutlu renkli kimliğinize göre, Earbud Plus ile Dolabınızdaki modayla eşleşen stilinizi seçin ve günün mükemmel kıyafetini yaratın.

 

Üstün Ses Performansı

Üstün Ses Performansı müziğin keyfini en üst düzeyde çıkartmanız için mükemmel ses kalitesi sağlar. Telefon görüşmeleriniz için yerleşik mikrofon ve cevaplama butonu bulundurur. Tarzınıza uyumlu ve canlı, göz alıcı renk seçenekleri ile her türlü cihaz ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir kulaklıktır.

 

Rahat Kullanım

Her kulağa uygun kulaklıklar ile dış ortam seslerini tamamen izole edip müziğinizi olması gerektiği gibi dinler, görüşmelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza imkan sağlar. 3.5 mm kalınlığında ses girişi ile yüksek performanslı kaliteli stereo ses bağlantısı sağlar.

Özellikler

  • El Yapımı Sürücüler: 4.2 mm
  • Frekans Tepkisi: 20Hz-20Khz
  • Empedans: 32 ohm
  • Hassasiyet: 101dB
  • Max Giriş Gücü: 5 mW

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Stereo
Kullanım Tipi
Kulak içi
Mikrofon
Var

Bağlantılar

Bluetooth
Yok

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
3.5 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.