Huawei Sport Headphones Lite Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

HASAN TARHAN-107944

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Kullanım Sağlayan Ergonomik Tasarım

Kulak kepçesini kavrayan kancası ve kulak içine rahat yerleştirilebilen kulaklık, herhangi bir sebepten ötürü kulağınızdan düşmesini önler. Sağlam tutuşu sayesinde sabah koşusu gibi aktivitelere uygundur.

IPX5 Koruma Sınıfı ile Üstün Dayanıklılık

IPX5, ürünü toza ve suya karşı dayanıklı hale getirir. Her yerde kullanıma uygun Bluetooth kulaklık, IPX5 sayesinde özellikle açık havada toz ve yağmur gibi olumsuz durumlarda dahi kullanıma oldukça uygundur.

Çift Bluetooth Bağlantı Avantajı

Aynı anda Bluetooth özelliği olan iki cihaza birden bağlanabilir, bu cihazları yönetebilir ve iki cihaz arasında tek tuşla geçiş yapabilirsiniz.

Yüksek Pil Kapasitesi

Kısa sürede şarj olmasıyla pratik bir kullanım sunan Huawei kulaklık, 137 mAh li-polimer bataryası tamamen şarj olduğunda 11 saate kadar müzik dinleme imkanı sunar. Kulaklıkta kullanılan li-polimer pil, defalarca şarj olabilmeleri ile bilinen en dayanıklı pil sınıfındandır.

Kulaklıkları Bir Arada Tutan Manyetik Kablo

Sağ ve sol kulaklık arasında manyetik bir kablo bulunur ve kulaklıklar takılı olmadığında boynunuzda rahat bir şekilde taşımanızı sağlar. Kullanılmadığı takdirde pratik bir şekilde sarıp kaldırılabilir.

Yüksek Kaliteli Ses İletimi

Müzik dinlerken ve aramalarda kristal netliğinde ses iletimi sağlarken dahili mikrofonu sayesinde konuşma esnasında sesinizi karşı tarafa oldukça net olarak aktarır.

Kolay Erişilebilir Kontrol Paneli

Kablo üzerinde bulunan kontrol paneli üzerinde ses seviyesini ayarlayacağınız tuşlar ve açma-kapama tuşu bulunur. Bu tuşlar, birden fazla işlev için kullanılabilirdir. Telefonunuza dokunmadan gelen aramaları cevaplayabilir veya reddedebilir  ve sesi açıp kapatabilirsiniz.

Kesintisiz Kapsama Alanı

Bluetooth 4.1 sürümü ile mükemmel bağlantı kuran kulaklık, 10 metre menzil çapı içerisinde kesintisiz bağlantı netliği sunar. Bluetooth bağlantısı kurulan cihazdan uzaklaştıkça ses iletim kalitesi düşmeden aynı netliği sağlar.

Teknik Özellikler

 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Bağlantı Tipi: Kablosuz
 • Hassasiyet: 96 dB
 • Empedans: 32 Ohm
 • Mikrofon: Var
 • Uzaktan Kumanda: Var
 • Sürücü Çapı: 11 mm
 • Kullanım Mesafesi: 10 m
 • Kullanım Süresi (Genel): 11 saat
 • Bekleme Süresi (En Fazla): 240 saat
 • Şarj Tipi: USB
 • Frekans (Düşük): 20 Hz
 • Frekans (Yüksek): 20 kHz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.