Bikapak Magsafe Air iPhone 11 Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefonunuzun Parlak Duruşunu Ortaya Çıkarın

iPhone 11 cihazına özel olarak tasarlanan Magsafe Air şeffaf koruyucu kılıf, kullanışlı özellikleri ile beğeni toplar. Hafif ve ince yapısı sayesinde tutuş açısından kolaylık sağlar. iPhone 11’in parlak duruşunu ortaya çıkarır.


Konforlu Dokunma Hissi

Esnek ve kaliteli malzeme yapısı oldukça rahat bir his sağlar. Dayanıklı özelliklere sahip kılıf, cihazınızın yanı sıra kendi formunu da etkili şekilde korur.

Tuşlara Kolay Erişim

Koruyucu kılıfın kenarları açma/kapama tuşu, ses düğmeleri, hoparlör, mikrofon, şarj girişi gibi donanımlara tam oturur. Cihazın hassas kısımlarını güvenli şekilde koruyarak kullanım ömrünün uzamasına katkı sağlar.

Kolay Takıp Çıkarma Özelliği

Pratik şekilde takılıp çıkarılan koruyucu kılıf, uyumlu ölçüleri ile cihazınıza tam oturur. Böylelikle ergonomik tasarımıyla konforlu bir kullanım elde etmiş olursunuz.

 Üstün Koruma Performansı

Dayanıklı kaplama, koruyucu kılıfın sararmasını engeller. Çizilmeye karşı dayanıklı bir yapı sunarak düşme ve darbe alma gibi dış etkenlere karşı cihazınızın minimum oranda zarar görmesine yardımcı olur.

 Güçlü Stili ile Günlük Kullanıma Uygun

Zarif stil, modern şıklığı ile cihazınızın estetik duruşunu bir adım öteye taşır. Taşıma sırasında rahatsızlık vermeyen koruyucu kılıf, günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Parmak İzi Oluşumunu Önler

Kayganlık hissi veren dış kaplama leke, parmak izi ve kir oluşumunu engeller. Kolay temizlenme özelliği sayesinde her zaman parlak görünümün korunmasını sağlayabilirsiniz.

Konforlu ve Kullanışlı Yapı

Pürüzsüz dokuya sahip dış yüzey, cihazın elinizden kayıp düşmesine engel olur. Çalışma masası, sehpa ve tezgâh gibi kaygan yüzeylerde iPhone 11’in sabit şekilde muhafaza edilmesi için idealdir.

Özellikler

  • İnce ve zarif görünüm
  • Leke ve parmak izini tutmayan dış kaplama
  • Tam uyumlu tasarım
  • Darbelere karşı yüksek koruma
  • Kolay temizleme imkânı
  • Dayanıklı ve yüksek kaliteli yapı
  • Şık ve modern tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.