Bikapak Elit Air iPhone XR Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sağlam ve Şık Dizayn

Bikapak Elit Air iPhone XR Şeffaf koruyucu kılıf, kadifemsi tutuş deneyimi, dayanıklı malzemesi, anti-şok özelliği ve mükemmel uyum sağlayan ultra ince tasarımı sayesinde akıllı telefonunuzu güvenle ve keyifle kullanmanızı sağlar.

Anti-şok Özellikli Tasarım

Şok emici malzemesi ile telefonunuzu düşmelere ve diğer darbelerden kaynaklı hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Esnek ve şok emici köşeler, en sert darbeler için bile cihazınıza tam koruma sağlar.

Mükemmel Uyum

Sağlam malzemesiyle her türlü darbeye karşı koruma sağlayan kılıf, aynı zamanda esnek yapısı sayesinde cihazınızın tüm donanımlarıyla mükemmel uyum sağlar. Böylelikle hoparlör, kulaklık, mikrofon, kamera ve ses-açma kapama donanımlarının orijinal hissini kaybetmeden XR cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Pratik ve Hızlı Montaj

XR ile tam uyum sağlaması için geliştirilen özel tasarım, cihazınıza zarar vermeden pratik bir şekilde takma ve çıkarma deneyimi sunar.

Kalitesini Koruyan Dayanıklı Malzeme

XR kılıfın yüksek kaliteli malzemesi, ilk günkü şeffaflığını ve parlaklığını uzun süre korur.

 Leke Tutmayan Özel Doku

İpeksi ve ergonomik tutuşuyla mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaratan Elit Air koruyucu kılıf, parmak izini önleyen ve kolay temizlenen yapısıyla telefonunuzun harika görünmesini sağlar.

Ultra İnce ve Zarif Dizayn

Elit Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone XR cihazınıza fazladan hacim katmayan çok ince bir tasarım sağlar. Böylelikle telefonunuzun orijinal güzelliğini ve estetiğini ortaya çıkarırken hasara karşı dayanıklı koruma sunar.

Kolay Şarj Deneyimi

iPhone XR şeffaf kılıfınızı çıkarmadan kablosuz ve kablolu şekilde cihazınızı kolayca şarj etmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Bikapak
  • Model: Elit Air iPhone XR Şeffaf Koruyucu Kılıf
  • Kılıf Tipi: Arka Kapak
  • Uyumlu Model: iPhone XR
  • Renk: Şeffaf
  • Malzeme: Silikon

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone XR

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.