PanzerGlass iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu Privacy Antibakteriyel

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kristal Berraklığında %100 Dokunma Hissi

PanzerGlass™ iPhone 13 Pro Max Privacy ekran koruyucu, normal bir ekran koruyucu ile aynı temel özelliklere sahiptir. Telefonunuzu en yüksek standartta korurken aynı zamanda dokunma hassasiyetini %100 hissettirir.  Oleophobic kaplaması sayesinde PanzerGlass™ ekran koruyucu, antibakteriyel özellikte olup parmak izi kalıntılarını da minimize eder.

Privacy Gizlilik Koruması

Gizlilik filtresi, ekrandaki içeriği kullanıcının haricinde herkes için görünmez hale getirir. Bu sayede otobüs veya metro gibi yerlerde telefonunuzu kullanırken ekrandaki içerikleri meraklı gözlerin görebilmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda ekran koruyucunun sahip olduğu mavi ışık filtresi, antiglare kaplama, gözlerinizi rahatsız edebilecek ışık parlamasını engeller.

Geri Dönüştürülebilir Malzemeyle Çevre Dostu

PanzerGlass™ ekran koruyucu, çevre dostu bir üründür. Ekran koruyucu, geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir.

Antibakteriyel Temperli Cam

PanzerGlass™ iPhone 13 Pro Max ekran koruyucunun antibakteriyel camı, tüm ekranı korur. PanzerGlass'ın antibakteriyel koruma katmanı sayesinde test edilmiş onaylanmış koruma elde edebilirsiniz.  Antibakteriyel koruma sayesinde 24 saat içerisinde telefonunuza uğramış bakterilerin %99.999'unu öldürdüğü kanıtlanmıştır. Camdaki antimikrobiyal bileşen telefon üzerinde bakteri ya da mantar oluşumunu engeller ve kullanıcıyı korur.

Orijinal PanzerGlass™ Cam Darbelere Karşı Daha Dayanıklı

Ekran koruyucu bakterilere, çizilmelere, darbelere karşı korumalı orijinal bir cama sahiptir. Bu şok emici ve hijyenik özelliğiyle ürün, uzun yıllar boyunca sağlıklı bir kullanım imkânı sağlar.  PanzerGlass™ microfracture teknolojisi ile %100 daha sağlam bir koruma sunar.

Kolay Takılabilir Cam

PanzerGlass™ iPhone 13 Pro Max Privacy ekran koruyucu ürününün mobil telefona takılması son derece kolaydır. Fazla zahmet çekmeden takıp kullanabileceğiniz orijinal ekran koruyucunun üstün özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kristal Netliğinde Görüntü Elde Edin

PanzerGlass™ iPhone 13 Pro Max Privacy ekran koruyucu, mobil telefonun ekranını tümüyle kaplar. PanzerGlass™ ekran koruyucu kaliteli cam yüzeyi sayesinde içerikleri kristal netliğinde görebilmenizi sağlar.

Özellikler

  • Kılıfla Kullanım: Evet
  • Cam Özellikleri: Antibakteriyel
  • Uyumlu Model: iPhone 13 Pro Max

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.