Joyroom JR-PF012 iPhone 11 Pro Max 9H Temperli HD Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Joyroom JR-PF012 iPhone 11 Pro Max Ekran Koruyucu

Joyroom JR-PF012 iPhone 11 Pro Max için özenle hazırlanmış bir cam koruyucudur. telefon ekranınızı çizilme, çarpma ve darbeler sonucu oluşabilecek hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. 

9H Sınıfı Sertleştirilmiş Cam

Özel kaplamalı cam, 9H derece sertliğe sahiptir. İnce ve dayanıklı tasarım telefon ekranını etkili bir şekilde korur ve özellikle çanta ya da cepte taşınan telefonların anahtar, kalem, gibi diğer kişisel eşyalarınız tarafından zarar görmesini önler.

Ultra İnce Tasarım ile Rahat Kullanım

Telefon ekranına uygulanan Joyroom cam koruyucu, telefonunuzda rahatsız edici bir katman oluşturmaz. İnce tasarımı sayesinde telefon kılıfları ile kullanılabilir. Bu sayede telefonunuzu kapsamlı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Dokunmatik Hassasiyeti Korur

İnce tasarımın özelliklerinden bir diğeri ise ekran dokunmatiğine etki etmemesidir. Böylece telefonunuzu orijinal dokunmatik hassasiyeti ile kullanmaya devam ederken yüksek kaliteli cam ile koruyabilirsiniz.

Tüm Ekranda Yüksek Koruma

Ekranın tüm yüzeyini kaplayan Joyroom 9H cam koruyucu, iPhone 11 Pro Max’inizin kenar ve köşelerinde de oldukça etkilidir. Kısa mesafeden düşmelerde oluşan ekran kenarı ve köşelerindeki kılcal çatlakları önlemenize yardımcı olur. Oluşan kılcal çatlakların ise ilerlememesi için ekranınıza sıkıca tutunur ve bir arada tutar.

Pratik Uygulama Avantajı

Kabarcıksız uygulanmasını sağlayan özel yapışkanlı tasarımı, profesyonel yardım gerektirmez. Bu sayede ekran koruyucunuzu kendiniz pratik bir şekilde uygulayabilir ve hemen kullanarak telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

Kir ve Toza Karşı Çift Etkili Performans

Parmak izi koruması katmanı ile kaplanan cam koruyucu uygulandığı alanda toz ve kirlere karşı direnç göstererek ekranınızın daha temiz kalmasına ve net görünmesine yardımcı olur.

Ekran Netliğini Koruyan Tasarım

İnce ve saydam olması sayesinde ekranınızın parlaklığını ve çözünürlüğünü etkilemez.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Apple iPhone 11 Pro Max
  • Malzeme: Temperli Cam
  • Sertlik Derecesi: 9H

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-PF012 İPHONE 11 PRO MAX 9H TEMPERLİ HD EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
IPHONE 11 PRO MAX
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok