Joyroom JR-PF011 iPhone 11 9H Temperli HD Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Karşı Maksimum Koruma

Ekran koruyucunun özel camı sayesinde çarpma ve düşme gibi durumlar, telefon için daha az riskli hale gelir. Ekrana bir darbe geldiğinde koruyucu cam, darbeyi emerek telefon yüzeyine eşit olarak dağıtır. Üstelik model, tamamen şeffaf bir yapıya da sahiptir.

Kavisli Yapısı ile Ekranın Tamamını Kaplar

Camın kavisli bir tasarıma sahip olması sayesinde cep telefonu ekranının ekranı tamamıyla kaplanır. Öte yandan ekran koruyucunun çevresinde siyah bir çerçeve de bulunur.

Kolayca Temizlenebilen Ekran Koruyucu

Joyroom markası tarafından üretilen ekran koruyucu cam, kolaylıkla temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Ekran koruyucuyu bir parça ıslak mendil yardımı ile silmek mümkündür.

iPhone 11 Modelleriyle Uyumlu

Marka tarafından satışa sunulan ürün, iPhone 11 modelleri ile çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Ekran koruyucunun güçlendirilmiş camı sayesinde telefonun ekranı daha da güvende olur.

Kolayca Uygulanabilen Ekran Koruyucu

Joyroom markalı ekran koruyucunun jelatinini söküp ekrana uygulamak son derece kolaydır. Bu sayede model, birçok kişinin de tercihi olur.

Toz Tutmaz ve Yağa Dayanıklı

Model; toz tutmaması, parmak izine ve yağa dayanıklı olması sayesinde birçok kişinin öncelikli tercihleri arasında yer alır.

CNC Teknolojisi ile Daha Uzun Kullanım

Ekran koruyucunun üretiminde CNC teknolojisi aktif olarak kullanılır. Bu sayede ürün, daha uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.

9H Sertlik Derecesi

Joyroom tarafından üretilen koruyucu cam, 9H sertlik derecesi ile dikkat çeker. Son derece sert bir yapıya sahip olan ürün, kolay kırılmaz.

Teknik Özellikler

  • Sertlik Derecesi: 9H
  • Uyumlu Cep Telefonu: iPhone 11
  • Temperli Cam: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-PF011 İPHONE 11 9H TEMPERLİ HD EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok