Joyroom iPhone 12 Pro Kamera Lens Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kamera Lensini Koruyan Özel Tasarım

iPhone X ve iPhone XS modellerinin kamera lensleri için özel olarak tasarlanan lens koruyucu, temperlenmiş cam ve alüminyum malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Oldukça pratik bir şekilde uygulanan ve uzun kullanım ömrü ile dikkat çeken söz konusu koruyucu, kamera lenslerini lekelenme, çizilme ve darbelere karşı daha korunaklı hale getirir.

Ultra ince yapısı sayesinde kamera ile çekilecek fotoğraf ve videoların kalitesinde herhangi bir olumsuz etkiye neden olamamasının yanı sıra tamamen şeffaf olduğu için renk değişimleri de söz konusu değildir. Kamera işlevini de koruyan bu özel koruyucu cam, 5 kilograma kadar olan basınçlara karşı da dirençlidir. Bu sayede düşme ve sivri cisimlere karşı da ekstra koruma sağlar.

Telefonun kamera lenslerinin olduğu kısma mükemmel şekilde uyum sağlayan lens koruyucu, uygulama sonrasında siyah çerçevesi sayesinde şık bir görünüm de sağlar.

Avantajlı Kullanım Sunan Kusursuz Uyum

Son derece basit olan uygulama süreci ile profesyonel yardıma olmaksızın kendi başınıza uygulayıp hemen kullanmaya başlayabileceğiniz kamera lens koruyucu, pratik uygulama için özel bir montaj seti ile birlikte gelir. Bu montaj setinde kamera lenslerini tozdan arındıracak yapışkanlı bir temizleyici bulunur. Bu ürün sayesinde tüm toz partiküllerinin lens üzerinden uzaklaştırılması gerekir.

Kamera lenslerine tamamen tutunması için ince çerçevesinin altında yapışkanlı bir kısım bulunan söz konusu koruyucu, tam kamera lensine denk gelecek şekilde hizalanıp hafifçe bastırarak yüzeye yapışması sağlanır. Uygulama sonrasında baloncuklanmaya neden olmayan ürün, pratik uygulama aşamaları sayesinde saniyeler içinde kullanmaya başlama avantajı sunar.

Kullanım ömrü dolduğunda veya değiştirileceği zaman pratik bir şekilde sabitlendiği yerden çıkarılabilen kamera koruyucu lens, uygulama alanında herhangi bir iz veya kalıntıya da neden olmaz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 12 Pro
  • Malzeme: Temperli Cam ve Alüminyum

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM İPHONE 12 PRO KAMERA LENS KORUYUCU
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok