Joyroom iPhone 12 Kamera Lens Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tam Kapsamlı Koruma için Şeffaf Lens Koruyucu

iPhone 12 serisi kamera merceği için üretilen Joyroom markasının temperli camı,  kamera lensini günlük kullanımdan kaynaklanan çeşitli çizilmelere ve güçlü darbelere karşı etkili bir şekilde koruyan çok pratik bir üründür.  Sıklıkla çantada ve cepte taşınan telefonların lensleri sert eşyalar ve sürtünme sebebiyle hasar görebildiği için özellikle telefonların lenslerinde en sık görülen anahtar çiziklerini önler. Kristal netliğinde şeffaflık sunan lens koruyucu çektiğiniz fotoğrafların iyi kalitede olmasını sağlar.

Koruyucu, sertliği 9H olan ve hasara karşı çift koruma sağlayan yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Bu sayede telefonunuz küçük bir yükseklikten düşse bile lens camında büyük hasarlar oluşmasına engel olur. Camın şekli iPhone 12 model telefonlara mükemmel bir şekilde oturur ve tüm kamerayı çevreler.  Çizilme, darbe ve aşınmaları büyük ölçüde önleyen Joyroom lens koruyucu, 30 kg’a kadar basınca ve kuvvete de direnç gösterir. Bu sayede çizilmelerle birlikte kılcal çatlakların oluşmasını da önleyebilirsiniz.

Uzun Süre Mükemmel Kalitede Fotoğraflar

Joyroom temperli lens camı %99,9 oranında şeffaftır. Yüksek şeffaflık, çekilen fotoğrafların kalitesini hiçbir şekilde etkilemez ve kadrajda renk değişimine sebep olmaz. Diğer bir avantaj ise parlak yapısı ve lens yuvasına tam oturması sayesinde toz birikimini azaltarak lensi çeşitli kirlere karşı korumasıdır. Böylece kameranızın kullanım ömrü uzamış olur. Ayrıca parmak izi koruması ile ekranda leke kalmaz ve yağ lekelerine karşı direnç gösterir.

Temperli camın özenli üretimi, ürünün kurulumunun kolay olmasını sağlar. Bu ürün modern teknolojilerle geliştirilmiştir ve yönergeleri izlediğiniz takdirde lens koruyucunuzu profesyonel yardım almadan baloncuksuz şekilde uygulayabilirsiniz. Minimum inceliği sayesinde telefonunuzun görünümünde herhangi bir değişiklik yaratmadığı için koruyucu kapak ya da kılıf ile kullanarak kapsamlı koruma sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 12
  • Materyal: Temperli cam
  • Kullanım amacı: Arka lens
  • Sertlik: 9H
  • Basınç Direnci: 30kg’a kadar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.