Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Ultra Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Ultra kamera koruyucu, darbelere karşı dayanıklılığı ile bilinen nano materyallerden tasarlanır. Nano teknolojinin avantajlarını bünyesinde barındıran ürün, uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir. Söz konusu model darbeleri soğurarak etkilerini minimuma indirir.

Kompakt Tasarım

Model dayanıklı ve ince yapısıyla dört dörtlük bir kullanıcı deneyimi sunar. Nano malzemelerin ince yapısı, kamera panelinde koruyucu yokmuş hissi uyandırır. Binano 3D Anti-Exposure kameranızı darbe, toz, kir gibi dış etkilere karşı korurken, telefonunuzun şık tasarımınızı olumsuz biçimde etkilemez.

Sorunsuz Çekim Kalitesi

Samsung S21 Ultra akıllı cep telefonu sıra dışı kamera özellikleriyle donatılır. Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu kullanmanız, çekim kalitesinde bir düşme olacağı anlamına gelmez. Model kameranızın çözünürlüğünü değiştirmez.

Pratik Uygulama Avantajı

Binano 3D Anti-Exposure özel yapıştırıcı formülü sayesinde baloncuk bırakmadan kolaylıkla uygulanabilir. Uygulamayı tek başınıza herhangi bir yardım almadan yapabilirsiniz. Hava kabarcığı yapmayan ürünü dilediğinizde zahmetsiz biçimde çıkarabilirsiniz. Koruyucu kamera üzerinde ya da çevresinde hiçbir iz bırakmaz.

Etkili ve Kolay Temizlik

Ürün parmak izine dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mikrofiber bez ya da gözlük bezleriyle etkili biçimde temizlenebilen model sayesinde kamera paneliniz daima temiz kalır. Kamera koruyucunun toz geçirmez yapısı, telefon kamerasının tozdan çizilmesinin önüne geçer.

%100 Uyumla Gelen Koruma

Kamera koruyucu Samsung S21 Ultra ile %100 uyumludur. Kamera panelini tamamen sararak kavrayan ürün sayesinde telefonunuzu korkusuzca çanta veya cebinize atabilir, kameranın çizilme endişesinden kurtulabilirsiniz..

Lütfen Unutmayınız!

Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Ultra kamera koruyucu, telefon kameranızı etkili biçimde güçlendirir. Hem ince tasarıma hem de etkili koruyucu özelliğe sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var 
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var 
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Uyumluluk: Samsung S21 Ultra
  • Görüntü netliği: HD

Genel Özellikler

Ekran Kaplama Tipi
3D
Uyumlu Model
Samsung Galaxy S21 Ultra

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.