Binano 3D Anti-Exposure iPhone 11 Pro Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Binano 3D Anti-Exposure ile Kamera Lensleriniz İçin Tam Koruma

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, dayanıklı yapısıyla akıllı telefonunuzun kamera lensini tam olarak kavrayarak korur. Darbe etkisini en aza indiren tasarımıyla dikkat çeken model, kameranız için biçilmiş kaftan niteliğindedir.


Eşsiz Görüntü Kalitesi

Üst seviye kamera özellikleriyle donatılan iPhone 11 Pro, çekimlerinizde eşsiz görüntüler deneyimi sunar. Binano 3D Anti-Exposure, kameranızı korurken kamera lenslerinin performansında da herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz.


Özel Tasarımıyla Kolay Uygulama

Kamera koruyucu kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Üründe kullanılan özel yapıştırıcı formülü sayesinde uygulama sırasında telefonun yüzeyinde herhangi bir noktada baloncuk oluşmaz. Model, zahmetsiz şekilde uygulayabileceğiniz biçimde tasarlanır, uygulama için yardım almanıza gerek kalmaz.


Zarif Tasarım

Ürün, ince ve zarif tasarımıyla telefon üzerinde herhangi bir kötü görüntüye neden olmaz. Binano 3D Anti-Exposure, iPhone 11 Pro telefonunuzun sadece kamera lenslerini değil, zarif görünümünü de korur.


Çarpma, Düşme ve Darbeye Karşı Ekstra Koruma

Üst düzey kalitedeki materyallerden tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure, telefon kameranızın lenslerine çarpma, düşme ve darbelere karşı koruma deneyimi sunar. Model sayesinde iPhone 11 Pro kamera lensleri tozdan ve sudan da etkili şekilde korunur.


Kameranızda Parmak İzine Son

Binano tarafından üretilen 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, parmak izi bırakmayan bir yapıya sahiptir. Kamera lenslerinizi daima tertemiz tutan koruyucu, bir gözlük silecek bezi ya da mikrofiber bez ile kolaylıkla temizlenebilir.


iPhone 11 Pro İçin Tam Koruma

Tam koruma deneyimi sunmak üzere tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure, iPhone 11 Pro ile %100 uyumludur. Kamera lensleri için üst seviye koruma deneyimi sunan koruyucu yüksek kalitede materyallerden tasarlanır.


Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Uyumlu model: iPhone 11 Pro
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3D ANTİ-EXPOSURE IPHONE 11 PRO KAMERA KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
KAMERA KORUMA
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11 PRO
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Henüz yorum yok