Belkin iPhone 13 Pro Max OVA079ZZ Screen Force Ultra Glass Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Belkin Screen Force Ultra Glass Koruması

iPhone 13 Pro Max için tasarlanan güçlendirilmiş ekran koruyucusu, dayanıklılık ve telefon ekranının başkaları tarafından rahat görünmemesi için en üst seviyede koruma sunar. Antimikrobiyal katman, dokunmatik ekranın dokunma hassasiyetini ve netliğini korurken bakteri üremesini azaltır.

Bakterilere Karşı Mükemmel Koruma

Nereye giderseniz gidin, telefonlarınız parmaklarınızdan, çantalarınızdan veya araba koltuklarından bakteri toplar. Ekran koruyucunun antimikrobiyal katmanı, içinizin rahat etmesi için ekranda bakteri üremesini %99 oranında azaltır.

Etkin Koruma için Ultra-Sert Yapı

Ultra Glass ekran koruyucu, günlük kullanımda oluşabilecek çizilme ve aşınma gibi hasarlara karşı koruma sağlar. Anahtarlar ve madeni paralar gibi sert metal nesnelerle temasın yanı sıra düşme ve darbelerden kaynaklanan hasarlar için test edilmiş ve koruma sağlayabildiği kanıtlanmıştır.

Parmak İzi Bırakmayan Katman

Ekran koruyucu, ekrandaki kir ve lekeleri önlemeye yardımcı olan ve engelsiz oyun ve sörf için ekranınızı her zaman kristal berraklığında tutan parmak izine dayanıklı bir katmana sahiptir.

Dokunmatik Hassasiyetini Etkilemeyen İncelik

Ultra Glass ekran koruyucu, özellikle basınca duyarlı olması için hassas bir şekilde kesildiği için son derece incedir. İnce tasarımının yanı sıra, camın dayanıklı malzemeden üretilmiş olması, eşsiz bir dokunmatik ekran deneyimi için asla engel değildir.

 Özenle Geliştirilmiş Cam Teknolojisi

Ultra Glass, türünün ilk örneği bir camdır ve benzersiz ekran koruması sağlayan çoğu cam koruyucudan 2 kat daha güçlüdür. Bu çift iyon değişimiyle güçlendirilmiş cam, çarpma ve düşmelerden kaynaklanan hasarı en aza indirmek için birinci sınıf koruma sağlar ve doğal bir ekran deneyimi sunmak için hassasiyetle tasarlanmıştır.

Kolay ve Doğru Montaj

Birlikte verilen kolay hizalama tepsisi ile yeni ekran koruyucunuzu evde kolayca uygulayabilirsiniz. Bu tepsi ve kendiliğinden yapışkanlı tasarım, ekran koruyucuları herkesin çok doğru ve hava kabarcığı olmadan telefonuna mükemmel şekilde uygulamasına olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: iPhone 13 Pro Max
  • Antimikrobiyal İşlem Görmüş
  • Parmak İzi Önleyici
  • Çift İyon Değiştirilmiş Cam 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.