Trust Urban Araç İçi Tablet Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Trust Araç Tablet Tutucu ile Trafikte Güvendesiniz 

Trust araç tablet tutucu; 7 ilâ 11 inç arasındaki tabletler için araç içerisinde mükemmel koruma deneyimi sunar. Tabletinizi trafikte navigasyon için kullanmanıza imkân tanıyan tablet tutucu ile gözünüzü yoldan ayırmadan güvenli sürüşün keyfini çıkarabilir, gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayarlanabilir kıskacıyla 11 inç boyutuna kadar tüm tabletlere uyan model, tabletinizi zarar vermeden zahmetsizce takıp çıkarabilmeniz için gelişmiş özelliklerle donatılır. Ürünün güçlü vakum fincanı ve tamamen ayarlanabilir tasarımı ile tabletiniz daima güvende olur. Trust 7 – 11 inç araç-içi tablet tutucu, tabletinizi hem ön koltukta hem de arka koltukta oturanların takip etmesini  mümkün kılar. 


Kolay Kurulum ve Ergonomik Kullanım 

Tablet tutucu, güvenli ve kolay montaj için özel olarak tasarlanır. Ürün, güçlü vakum fincanı sayesinde araç camına ya da araç içerisindeki herhangi bir düz yüzeye monte edilebilir. İleri seviye güçlü vakum avantajı sunan model, yerinden kıpırdamaz ve tabletinizi güvenli biçimde muhafaza eder. Tümüyle ayarlanabilir bir yapıya sahip olan Trust tablet tutucu, kusursuz görüş açısına imkân tanır. Modelin ergonomik tasarımı, tabletinizi hem yatay hem de dikey biçimde kullanmanıza izin verir. Ürünün tasarımında üst seviye kalitede materyaller kullanılır. Uzun ömürlü ve sağlam yapısıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi vadeden model, sadece trafikte değil, mutfakta, çalışma masasında ve dilediğiniz her yerde tabletinizin keyfini çıkarmanızı sağlar. Sadece 145 g ağırlığındaki modelin taşınması kolaydır. Ürün, oldukça hafif olduğu için ağırlık yaparak camınıza zarar vermez. Trust tablet tutucuda kelepçe mekanizmasından faydalanılır. Kelepçe mekanizması, tabletinizi sağlam biçimde kavrar. Minimum 111 mm ve maksimum 195 mm genişlik olanağı sunan model, 11 inç boyutuna kadar tüm tablet modelleriyle uyumludur. Trust araç tablet tutucu, tabletsiz olarak 140 x 30 x 120 (Y x D x G) mm boyutlarındadır. Ürünün araç ön camında kullanılması tavsiye edilir. 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.