Mercusys MR70X 1800 Mbps Wi-Fi 6 Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

 Daha Hızlı İnternet Bağlantısı

Wi-Fi 6 önceki nesle göre 1,5 kata kadar daha hızlı veri yüklemenizi ve almanızı sağlar. Wi-Fi 5’in 1200 Mbps olan veri iletim hızı Wi-Fi 6’da 1800 Mbps'e kadar ulaşır. Bu değer 5 GHz bandında 1201 Mbps ve 2,4 GHz bandında ise 574 Mbps’dir.

4 Kat Arttırılmış Wi-Fi Kapasitesi

Wi-Fi 6 ortogonal frekans bölmeli çoklu erişim (OFDMA) ve MU-MIMO ile 4 kat arttırılmış kapasiteye ulaşır. OFDMA sistemi kanalları alt taşıyıcılara paylaştırarak aynı anda birden fazla cihazla iletişim sağlar. Bu sayede Wi-Fi ağına bağlı olan cihazlar veri aktarımı için sıra beklemez. Tüm cihazlar eş zamanlı olarak kapasitesi 4 kat daha fazla olan Wi-Fi bağlantısını kullanır.

Hedefe Yönelen Wi-Fi Sinyalleri

Gelişmiş kablosuz teknolojiyle donatılmış 4 anten sinyallerini cihazlarınızın bulunduğu konumlara yoğunlaştırır ve daha yüksek hızda bağlantılar sunar.

Gelişmiş Ağ Güvenliği

En son güvenlik standardı WPA3 cihazlarınızı ve özel bilgilerinizi koruma altına alır. Dragonfly key exchange sistemi kullanılan WPA3 Wi-Fi ağıyla iş birliği için daha karmaşık bir yöntem kullanır. Şifrelerin kırılmasını zorlaştırarak davetsiz misafirlere karşı aktif bir savunma oluşturur. Kırılması oldukça zor olan 128-Bit şifreleme basit bir parola kullansanız bile güçlü koruma sunar.

Daha Az Sinyal Yoğunluğu

BSS color özelliği erişim noktasının ağı tanımlamak için bir “renk” kullanmasını sağlar. Kanalda algılanan sinyal yerel ağla aynı renkte olmazsa cihazlar onu yok sayarak iletişime devam edebilir. Diğer sinyal parazitlerini engelleyen BSS color, ağ güvenliğini ve hızını arttırmaya yardımcı olur.

Akıllı Cihazların Pil Ömrünü Arttıran Modem

Hedef uyanma vakti (TWT) cihazlarınızın pil ömrünün uzamasına katkıda bulunur. Cihazlarınız Wi-Fi dağıtıcısı ile yalnızca uyanık moddayken etkileşim kurar. Böylece uyku veya stand-by modundayken kablosuz sinyal aramak için fazladan enerji harcamazlar.

Smart Connect ile En Hızlı Sinyal

Eski nesil Wi-Fi cihazları 2,4 GHz veya 5 GHz frekanslarından yalnızca birini kullanılabilir. Ancak Wi-Fi 6E sistemi hem 5 GHz hem de 2,4 GHz Wi-Fi frekans bantlarını tek SSID'de birleştirir. Smart Connect sistemi cihazlarınızın en iyi ve hızlı Wi-Fi sinyaline sahip bandı seçmesine yardımcı olur.

Herkes için Güvenli Wi-Fi

Ebeveyn koruması ile belirli içeriklere erişimi kısıtlayarak çocuklarınızın emniyetli bir şekilde internet kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ağa bağlı cihazlarınızın güvenliğini ve gizliliğini korumak amacıyla misafir kullanıcılar için ayrı bir ağ bağlantısı tanımlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Sinyal Hızı: 1201 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz)
  • Arayüzler: 1 × Gigabit WAN girişi + 3 × Gigabit LAN girişi
  • Anten Tipi: 4 × 5 dBi çok yönlü sabit antenler
  • Ürün Boyutları: 208.8 × 171.6 × 41.7 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MR70X 1800 MBPS WİFİ 6 DUAL BAND ROUTER
Üretim Yeri
Çin
Çalışma Frekansı (hz)
10 HZ
Ouı
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
1,5 KG <
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
BELİRTİLMEMİŞ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
MERCUSYS
Henüz yorum yok