Tp-link Archer Vr600 Ac2100 Dual Band Gigabit Vdsl-adsl Modem Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Hızlı Kablolu Bağlantı

USB 3.0 konnektörü ile 10 kata kadar daha hızlı bir kullanım sağlayan Tp-Link Archer VR600 AC2100 modem, router özelliği sayesinde kablosuz bağlantılardan da maksimum verim almanızı kolaylaştırır.

Ebeveyn Denetimi ile Kontrollü Kullanım

Ebeveyn denetimleri, internete erişmesi istenilen cihazlardan girilmemesi istenilen web sayfalarına kadar pek çok ayarı gerçekleştirebilmenizi sağlar. Böylece özellikle çocuklarınız için internet kullanımını daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Çok Yönlü Bağlantı Noktaları

Gigabit LAN bağlantı noktaları sayesinde IPTV, taşınabilir bilgisayar, 4K video ve oyun konsollarına direkt olarak internet bağlantısı sağlar.

Yıldırım Koruması Özelliği

Yıldırım düşmesi sebebiyle meydana gelebilecek olası elektrik hasarlarından koruyan 6000V yıldırım koruması sayesinde kötü hava koşullarında dahi keyifli ve güvenli bir internet kullanımı sunar.

Sezgisel Arayüz ile Kolay Kurulum

Tether uygulamasının yanı sıra sezgisel web arayüzü sayesinde oldukça kısa bir sürede tamamlayacağınız kurulum, modeminizi hemen kullanmaya başlamanızı sağlar. Ayrıca hem ebeveyn denetimlerine hem de modem kontrolüne iOS ve Android cihazlara yükleyeceğiniz bir uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER VR600 AC2100 DUAL BAND GİGABİT VDSL-ADSL MODEM ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok