Keenetıc Omnı DSL N300 Modem

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ARAY TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ VE TİC.LTD.ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Donanım

Keenetic Omni DSL  700MHz çift sanal çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Omni DSL'de bulunan   128MB DDR2 RAM ve 128MB Flash hafıza  sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan   Dual Image  özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.
Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır.   Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.
4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN)  olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.
1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama

Whole Home Wi-Fi Mesh
Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri.   Keenetic Omni DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet   Keenetic  cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre   kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak  için yeni   Keenetic kablosuz router  cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını   (access point)  ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm   Keenetic cihazlarınızı  da mevcut   Whole Home Wi-Fi sistemine  kolaylıkla dahil edebilirsiniz.   Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node   Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar. 

Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

Keenetic Omni DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Omni DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Omni DSL cihazının yanına Keenetic Lite’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Omni DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic Omni DSL  ve diğer tüm   Keenetic  cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan   otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri  ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür. Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri   Keenetic Omni DSL  cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede   Keenetic Omni DSL  sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi Kişisel Bulutunuz

Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve WebDAV sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. WebDAV sunucu ve KeenDNS servisi ile sunulan bu özellik USB portuna sahip olan tüm Keenetic cihazlarda bileşen olarak sunulur. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüne ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygumayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanıdığınız uygulamanın WebDAV protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. 

Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier)

Keenetic Omni DSL, sahip olduğu 2 adet   5 dBi  yüksek kazançlı harici antene ek olarak 2 adet Wi-Fi   güçlendiriciye (amplifier)  sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır.   Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler  sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile   Keenetic Omni DSL  sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

Özellikler 

 • Model numarası - KN-2011
 • İşlemci (CPU) -  EN7512U 700 MHz, 2 threads
 • Hafıza (RAM) - 128 MB DDR2
 • Flash memory, Dual Image - 128 MB
 • Wi-Fisınıfı - N300
 • Antenler - 5 dBi
 • Ethernet portları - 4 x 100 Mbps
 • WPS/Wi-Fi düğmesi ✔
 • FN (Fonksiyon) düğmesi ✔
 • USB portları - USB 2.0
 • 3G/4G bağlantısı - Uyumlu USB modem ile
 • DSL bağlantısı - Dahili ADSL2 +/VDSL2 modem
 • Wi-Fi Mesh Sistemi ✔
 • 2,4 GHz Wi-Fi ağı - 300 Mbit/s
 • IPoE/PPPoE routing - 95 Mbit/s’ ye kadar
 • L2TP/PPTP routing - 95 Mbit/s’ ye kadar
 • USB sürücüden okuma - 12 MB/s’ye kadar
 • DSL protokol desteği
 • ADSL modülasyon otomatik seçimi ✔
 • G.Dmt, G.Lite, ADSL2, ADSL2+ ✔
 • Maksimum PVC sayısı - 8
 • VDSL2, 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a profilleri ✔
 • G. vector desteği ✔
 • Kesintisiz (seamless) roaming 802.11k/r/v ✔
 • Önayarlı Wi-Fi koruması ✔
 • WEP, WPA-PSK ✔
 • WPA2-PSK, WPA2-Enterprise ✔
 • WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, OWE ✔
 • Çoklu SSID ve Misafir Ağı ✔
 • MAC adresi ile ağ erişim kontrolü ✔
 • Wi-Fi Multimedia (WMM) ✔

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.