WD WDBPKJ0040BBL-WESN 4 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Avuç İçine Sığan Boyut

Günlük kullanım ve yolculuklarda veri depolamak için tasarlanan WD taşınabilir disk, avuç içine sığabilen boyutu, ince ve hafif tasarımımı ile hem taşıma hem de saklama kolaylığı sağlar.

Otomatik Veri Yedekleme

WD Backup yazılımı ayrıca bağlı cihazdaki verileri periyodik olarak yedekleme avantajı sunar. Bunun otomatik olarak gerçekleşmesi için veri yedekleme tarihini ve yedekleme sıklığını seçmeniz yeterlidir.

Çok Yönlü Kullanım

Veri depolamanın yanı sıra düzenleme ve paylaşma olanağı da tanıyan WD taşınabilir disk, belgeler, videolar, fotoğraflar, filmler ve video oyunlar başta olmak üzere pek çok verinin arşivlenmesi için idealdir.

Ultra Güvenli Kullanım Özellikleri

WD Backup yazılımı sayesinde sildiğiniz verileri geri getirebileceğiniz WD taşınabilir diski, parola koruması ile üçüncü kişilerin erişimine de kapatabilirsiniz. WD Discovery yazılımı ile kendi belirleyeceğiniz parolayı dilediğiniz zaman değiştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Çevrimiçi Servislere Bağlanma

WD Discovery yazılı sayesinde WD taşınabilir diskiniz üzerinden Google Drive, Dropbox gibi online servislere bağlanabilir, verilerinizi yedekleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBPKJ0040BBL-WESN 4 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
4 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
400 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Henüz yorum yok