WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN 500 GB NVMe M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kurulum ve Kullanım

WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN SSD modeli kurulum ve kullanım sürecinin kolaylığı ile kullanıcıları memnun eder. Yazılım desteği ile gelen ürün, uygulaması basit adımlarla sürücü kurulumunun kısa sürede tamamlanabilmesine imkân tanır.

3D NAND Teknolojisi

Devrim niteliğindeki 3D NAND teknolojisi diskin depolama yoğunluğunu önemli düzeyde artırarak sınırları zorlar. Düşük çalışma ısısı ve ses düzeyi diskin konforlu bir kullanım süreci sunmasına yardımcı olur.

Darbelere ve Titreşime Dayanıklı Tasarım

Yepyeni mimarisi ile dikkat çeken WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN, sarsıntı azaltan sistemleri ile titreşime ve darbelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

WD_BLACK SSD Kontrol Paneli

WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN sunduğu yazılım desteği ile sınırları zorlamanıza yardım eder. WD_BLACK SSD kontrol paneli oyun modu özelliği sayesinde akıcı bir deneyim için performans artışına olanak tanır. Bu özellik SSD’deki düşük güç modu fonksiyonunu devre dışı bırakır ve oyun esnasında diksin tam performansla çalışmasını sağlar.

Geniş Depolama Alanı

Büyük miktarda verilerle uğraşan, çok sayıda fotoğraf ve video ile hayatını kayıt altına alanlar için tasarlanan WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN geniş depolama alanı beklentilerin ötesinde bir performans sunan. 500 GB kapasiteye sahip depolama alanı çok sayıda dosyanın saklanabilmesine yardımcı olur. Bilgisayar belleğini rahatlatır.

Yüksek Hız ve Üstün Performans

Yepyeni teknolojilerle donatılan WD Black SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN, 3430 MB/s okuma ve 2600 MB/s yazma hızına sahiptir. Yüksek okuma ve yazma hızı veri transferini hızlandırırken performans iyileştirmesi sağlar. Birlikte kullanıldığı cihazların daha hızlı yanıt vermesini ve daha kısa sürede açılıp kapanmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD BLACK SN750 WDBRPG5000ANC-WRSN 500 GB NVME M.2 SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
500 GB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
3100 MB/ S
Yazma Hızı (mb/s)
1600 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
WD
Henüz yorum yok