SanDisk SSD Plus SDSSDA-120G-G27 120 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Güvenilir ve Hızlı Okuma Kapasitesi

Sabit disk sürücülerinden daha hızlı açılan, kapanan ve veri aktarımları sunan SanDisk SSD Plus, medya uygulamalarını en sessiz halde çalıştırır. Bu sayede güvenilir bir performans ile pano durum görüntülemesi sağlar.


Uzun Ömürlü

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız eskiye oranla daha hızlı önyükleme, açılma, kapanma ve uygulama yanıt sürelerine ulaşır. Bu özellik sayesinde daha iyi çalışan bilgisayarınız, daha uzun ömürlü olur. Ayrıca hızlı veri işlemleri ile yazılımdan kaynaklanan birçok sorunun da önüne geçer.

Daha Hızlı Açılma, Kapanma ve Uygulama Yanıtı

Saniyede 545 MB kadar varan ardışık okuma hızı ve saniyede 450 MB kadar ardışık yazma hızı ile birlikte standart bir sabit sürücüye göre 20 kata kadar daha hızlı çalışarak yaptığınız her işlemde en iyi performansı gösterir ve en hızlı çözümleri sunar.

Tüm Bilgisayarlar ile Uyumlu

Masaüstü, dizüstü ya da notebook gibi dilediğiniz tüm bilgisayar çeşitlerinde kullanabileceğiniz SanDisk SSD Plus, tüm bilgisayar modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Etkili Sürücü

Herhangi bir sabit disk sürücüsünden daha sessiz, soğuk ve daha etkili çalışır. Bu sayede dizüstü bilgisayarınızı bir defa şarj etseniz bile daha uzun süre dayanır.

Korunaklı Tasarım

Hareketli bir parçaya sahip değildir. Bu yüzden de verileriniz çeşitli darbelere veya ezilmelere karşı korunaklıdır. Sağlam yapısı sayesinde verilerinizi kaybetmeden güvenle saklayabilirsiniz.

İşlemlerde En Hızlı Çözüm

Bilgisayar kullanırken web sayfalarını açarken, ofis programlarını kullanırken ve oyun oynarken yaptığınız işlemlerin iş yükünü azaltır. Ayrıca SLC önbellek sayesinde tüm işlemleri rahat ve pratik bir şekilde tamamlanır ve aktif bir depolama çözümü yaratır.

Kolay Kurulum

Pratik talimatlar ile zorlanmadan ve yardım almadan kurulum imkânı tanıyan Sandisk SSD Plus, aynı zamanda soğuk, sessiz ve etkili yapısı sayesinde çok uzun sürelerde kullanmaya imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı: 530 MB/S 
  • Yazma Hızı: 310 MB/S 
  • Bağlantı Arayüzü: SATA 
  • 3Boyut: 2.5 inç
  • Kapasite: 120 GB 
  • Ürün Tipi: SSD 
  • Bilgisayar Bellek Türü: DDR3 SDRAM 
  • Ürün Ağırlığı: 31.8 gr

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDSSDA-120G-G27
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
120GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
530MB
Yazma Hızı (mb/s)
400 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok