SanDisk SSD Plus SDSSDA-120G-G27 120 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenilir ve Hızlı Okuma Kapasitesi

Sabit disk sürücülerinden daha hızlı açılan, kapanan ve veri aktarımları sunan SanDisk SSD Plus, medya uygulamalarını en sessiz halde çalıştırır. Bu sayede güvenilir bir performans ile pano durum görüntülemesi sağlar.


Uzun Ömürlü

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız eskiye oranla daha hızlı önyükleme, açılma, kapanma ve uygulama yanıt sürelerine ulaşır. Bu özellik sayesinde daha iyi çalışan bilgisayarınız, daha uzun ömürlü olur. Ayrıca hızlı veri işlemleri ile yazılımdan kaynaklanan birçok sorunun da önüne geçer.

Daha Hızlı Açılma, Kapanma ve Uygulama Yanıtı

Saniyede 545 MB kadar varan ardışık okuma hızı ve saniyede 450 MB kadar ardışık yazma hızı ile birlikte standart bir sabit sürücüye göre 20 kata kadar daha hızlı çalışarak yaptığınız her işlemde en iyi performansı gösterir ve en hızlı çözümleri sunar.

Tüm Bilgisayarlar ile Uyumlu

Masaüstü, dizüstü ya da notebook gibi dilediğiniz tüm bilgisayar çeşitlerinde kullanabileceğiniz SanDisk SSD Plus, tüm bilgisayar modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Etkili Sürücü

Herhangi bir sabit disk sürücüsünden daha sessiz, soğuk ve daha etkili çalışır. Bu sayede dizüstü bilgisayarınızı bir defa şarj etseniz bile daha uzun süre dayanır.

Korunaklı Tasarım

Hareketli bir parçaya sahip değildir. Bu yüzden de verileriniz çeşitli darbelere veya ezilmelere karşı korunaklıdır. Sağlam yapısı sayesinde verilerinizi kaybetmeden güvenle saklayabilirsiniz.

İşlemlerde En Hızlı Çözüm

Bilgisayar kullanırken web sayfalarını açarken, ofis programlarını kullanırken ve oyun oynarken yaptığınız işlemlerin iş yükünü azaltır. Ayrıca SLC önbellek sayesinde tüm işlemleri rahat ve pratik bir şekilde tamamlanır ve aktif bir depolama çözümü yaratır.

Kolay Kurulum

Pratik talimatlar ile zorlanmadan ve yardım almadan kurulum imkânı tanıyan Sandisk SSD Plus, aynı zamanda soğuk, sessiz ve etkili yapısı sayesinde çok uzun sürelerde kullanmaya imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı: 530 MB/S 
  • Yazma Hızı: 310 MB/S 
  • Bağlantı Arayüzü: SATA 
  • 3Boyut: 2.5 inç
  • Kapasite: 120 GB 
  • Ürün Tipi: SSD 
  • Bilgisayar Bellek Türü: DDR3 SDRAM 
  • Ürün Ağırlığı: 31.8 gr

Hafıza

Kapasite
120 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.