SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2.5 2 TB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İdeal Boyutlar

SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2,5 inç boyutuna sahip bir SSD modelidir. Ürünün uzunluğu 100,5 mm iken genişliği 69.95 mm ve derinliği 7 mm boyutlarındadır. Belli bir standartta üretilen model, boyutları sayesinde pek çok cihazla uyum sağlamanın yanı sıra kolaylık muhafaza edilebilir

Verimli Sürücü Mimarisi

Benzer modellere göre daha soğuk ve sessiz çalışan SanDisk SDSSDA-2T00-G26, yüksek bir verimliliğe sahiptir. Verimlilik düşük güç tüketimini beraberinde getirerek bulunduğu cihazın kullanım süresini uzatır.

Yüksek Hız ve Performans

Yepyeni teknolojilerle donatılarak kullanıma sunulan SanDisk SDSSDA-2T00-G26 SSD modeli, sunduğu yüksek okuma ve yazma hızı ile kullanıcılara zaman kazandırır. 535 MB/sn değerlere ulaşabilen okuma hızına eşlik eden 450 MB/sn yazma hızı, veri aktarımının çok daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlar. Bununla birlikte bilgisayarınızın performansını artırarak daha hızlı açılıp kapanmasını ve uygulamaların daha hızlı yanıt vermesine olanak tanır.

Geniş Depolama Kapasitesi

SanDisk SDSSDA-2T00-G26, 2 TB depolama alanına sahiptir. Geniş kapasitesi büyük verilerinizi depolayabilmenizi sağlarken sunduğu güvenlik önemli bilgilerin kaybolması gibi istenmeyen durumların ortaya çıkmasını engeller.

Darbelere Dayanıklı Tasarım

SanDisk tecrübesi ve uzmanlığı ile üretilen SDSSDA-2T00-G26, içerisinde hareketli hiçbir parça bulundurmaz. Bu sayede titreşime karşı daha dayanıklı bir profil kazanan model, darbelere karşı olan direnciyle birlikte uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Yazılım desteği ile gelen SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2 TB SSD modeli kurulum ve kullanım sürecinin kolaylığı ile herkesi memnun eder. Yazılım desteği ile sağlanan adım adım yönlendirmeler sürücü kurulumunu kısa sürede tamamlamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK SDSSDA-2T00-G26 2.5 2 TB SATA 3 SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
535MB
Yazma Hızı (mb/s)
450MB
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok