SanDisk Extreme Pro SDSSDXPM2-2T00-G25 2 TB 3400/2800 MB/S M.2 NVMe SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Göz Dolduran Yüksek Performans

SanDisk Extreme Pro SSD, çalışmalarınızda yüksek bir performans vadeder. Yüksek teknolojik özelliklerle donatılan kart, işlemleriniz sırasında size sonsuz bir güven verir.

Güvenli Belge Depolama

SSD kart, belgelerinizi güvenli ve düzenli bir şekilde depolamanıza olanak tanır. Böylece önemli belgelerinizi yıllar boyu saklayarak, kendinizi çok daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Destekçi Tasarımıyla İhtiyaç Duyduğunuz Her Yerde Sizinle

SanDisk Extreme Pro SSD; kusursuz tasarımıyla ofiste, evde, okulda kısacası ihtiyacınız olan her yerde bilgisayarınızı mükemmel bir şekilde destekler. Profesyonel olarak tasarlanan SSD kart size ısınma, yavaşlama vb. gibi sorunlar yaşatmadan tüm ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar.

Geniş Depolama Alanı Sayesinde Konforlu Kullanım

2 TB depolama hafızasına sahip olan SanDisk Extreme Pro SSD kart belgelerinizin, dokümanlarınızın ve içeriklerinizin bir yerde toplanmasına yardımcı olur. Bu dev hafıza alanı sayesinde bilgisayarınızda istediğiniz her şeyi saklayabilir, dilediğiniz an kolayca bularak kullanabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen SanDisk Extreme Pro SSD kart, size uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi vadeder. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde her kullanımda muhteşem bir performans sunan SanDisk SSD kartı yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME PRO SDSSDXPM2-2T00-G25 2 TB 3400/2800 MB/S M.2 NVME SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
3400 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
2800 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok