Netac N930E Pro NT01N930E-001T 1 TB M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Performans

Netac SSD; çoklu görev çalışması durumunda, güçlü iletim hızıyla mükemmel bir performans sunar. Bilgisayarınızı güçlendirerek çok daha verimli çalışmasını sağlar.

Güvenilir Katı Hal Sürücüsü

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için özenle tasarlanan Netac N930E pro NT01N930E-001T, SSD (NAND) depolama teknolojisiyle çok daha hızlı bir performans vadeder. Bilgisayarınız için güvenilir bir uyumluluğa sahiptir.

Hızlı Önyükleme, Okuma ve Yazma Hızı

PCle Gen3x4 bağlantı arayüzüne sahip Netac, 1720 MB/sn’ye kadar sıralı yazma ve 2130 MB/sn’ye kadar sıralı okuma hızları ile standart bir sürücüye göre çok daha hızlı çalışır. Bu sayede bilgisayarınızda yaptığınız bütün işlemler üstün bir performansa dönüşür.

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarınızın Ömrünü Uzatın

Dünya çapında güvenilir bir marka olan Netac ile dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı yükseltin. Hızlı ve dayanıklı bir katı hal sürücüsü olan Netac pro SSD, bilgisayarınızı daha hızlı önyükleme, yanıt verme ve kapanma özellikleriyle donatarak yepyeni bir bilgisayara dönüştürerek ömrünü uzatır.

Büyük ve Hızlı Kapasite

Katı hal depolama teknolojileri arasında öncü bir marka olan Netac, Netac pro SSD ile hızlı ve güvenilir bir performan sunar. 1 TB depolama kapasitesiyle daha hızlı veri aktarımı ve daha hızlı uygulama yanıt süresi vadeder. Netac pro SSD ayrıca sessiz çalışma prensibiyle çok daha konforlu bir kullanım sunar.

Kolay Kurulum

Netac N930E pro NT01N930E-001T 1 TB M.2 SSD, adım adım talimatların yer aldığı kullanım kılavuzu sayesinde kolay bir kurulum imkanı tanır. Talimatları takip ederek cihazın kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Düzenli Çalışma

Netac pro SSD, M.2 2280 çerçeve boyutuyla rahat bir kullanım olanağı tanır. Ayıca düşük güç tüketimi, düşük ısı üretimi, sıfır gürültü ve şok direnci gibi özellikleriyle masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız muhteşem bir uyum yakalar.

Dayanıklı Malzeme ve Garanti

Kullanıcı dostu tasarımı ile rahat ve uzun süreli kullanım vadeden Netac N930E pro NT01N930E-001T, kaliteli malzeme yapısıyla dayanıklı bir ürün olarak ön plana çıkar. 24 ay garanti süresiyle Netac güvencesi altında olan ürün, kullanım esnasında güven verir.

Teknik Özellikler

  • Depolama Teknolojisi: SSD (NAND) 
  • Bağlantı Arayüzü Standartı: PCIe Gen 3x4, NVMe 1.3
  • Bağlantı Tipi: M.2
  • Kapasite: 1 TB
  • Sıralı Okuma Hızı: 1730 MB/s
  • Sıralı Yazma Hızı: 2130 MB/s

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N930E-PRO-1T
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1TB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 PCIE (NVME)
Bağlantı Arayüzü
PCIE (NVME)
Okuma Hızı (mb/s)
2130MB
Yazma Hızı (mb/s)
1720MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Henüz yorum yok