Netac N930E Pro NT01N930E-001T 1 TB M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Performans

Netac SSD; çoklu görev çalışması durumunda, güçlü iletim hızıyla mükemmel bir performans sunar. Bilgisayarınızı güçlendirerek çok daha verimli çalışmasını sağlar.

Güvenilir Katı Hal Sürücüsü

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için özenle tasarlanan Netac N930E pro NT01N930E-001T, SSD (NAND) depolama teknolojisiyle çok daha hızlı bir performans vadeder. Bilgisayarınız için güvenilir bir uyumluluğa sahiptir.

Hızlı Önyükleme, Okuma ve Yazma Hızı

PCle Gen3x4 bağlantı arayüzüne sahip Netac, 1720 MB/sn’ye kadar sıralı yazma ve 2130 MB/sn’ye kadar sıralı okuma hızları ile standart bir sürücüye göre çok daha hızlı çalışır. Bu sayede bilgisayarınızda yaptığınız bütün işlemler üstün bir performansa dönüşür.

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarınızın Ömrünü Uzatın

Dünya çapında güvenilir bir marka olan Netac ile dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı yükseltin. Hızlı ve dayanıklı bir katı hal sürücüsü olan Netac pro SSD, bilgisayarınızı daha hızlı önyükleme, yanıt verme ve kapanma özellikleriyle donatarak yepyeni bir bilgisayara dönüştürerek ömrünü uzatır.

Büyük ve Hızlı Kapasite

Katı hal depolama teknolojileri arasında öncü bir marka olan Netac, Netac pro SSD ile hızlı ve güvenilir bir performan sunar. 1 TB depolama kapasitesiyle daha hızlı veri aktarımı ve daha hızlı uygulama yanıt süresi vadeder. Netac pro SSD ayrıca sessiz çalışma prensibiyle çok daha konforlu bir kullanım sunar.

Kolay Kurulum

Netac N930E pro NT01N930E-001T 1 TB M.2 SSD, adım adım talimatların yer aldığı kullanım kılavuzu sayesinde kolay bir kurulum imkanı tanır. Talimatları takip ederek cihazın kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Düzenli Çalışma

Netac pro SSD, M.2 2280 çerçeve boyutuyla rahat bir kullanım olanağı tanır. Ayıca düşük güç tüketimi, düşük ısı üretimi, sıfır gürültü ve şok direnci gibi özellikleriyle masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız muhteşem bir uyum yakalar.

Dayanıklı Malzeme ve Garanti

Kullanıcı dostu tasarımı ile rahat ve uzun süreli kullanım vadeden Netac N930E pro NT01N930E-001T, kaliteli malzeme yapısıyla dayanıklı bir ürün olarak ön plana çıkar. 24 ay garanti süresiyle Netac güvencesi altında olan ürün, kullanım esnasında güven verir.

Teknik Özellikler

  • Depolama Teknolojisi: SSD (NAND) 
  • Bağlantı Arayüzü Standartı: PCIe Gen 3x4, NVMe 1.3
  • Bağlantı Tipi: M.2
  • Kapasite: 1 TB
  • Sıralı Okuma Hızı: 1730 MB/s
  • Sıralı Yazma Hızı: 2130 MB/s

Hafıza

Kapasite
1 TB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
M.2 Sata

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.