KLEVV CRAS C720 M.2 NVMe 1TB SSD 3400/3100MB/S K01TBM2SP0-C72

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Analiz ve Bildirim Teknolojisi

Smart adı verilen kendi kendini izleme programı SSD’nin çalışma şeklini, kullanım sıklığını, verilerin aktarım hızını sürekli olarak analiz eder ve olası sorunları bildirir.

Termal Hızlandırma Mekanizması

Termal hızlandırma mekanizması ile CRAS C720, SSD'nizi koruyabilir ve depolama verilerini güvenli ve sağlam tutarken SSD'nin kararlılığını sağlayabilen sabit bir çalışma sıcaklığında tutabilir.

DRAM Arabellek Performansı

Dahili DRAM arabellek, yürütme hızını %15'e kadar artırır ve SSD’nin kullanım ömrünü uzatır. LDPC ECC motoru ise istikrarlı koruma ve veri güvenliği sağlar.

Gelişmiş Önbellek Özelliği

Önbellek kapasitesi ve hızlı okuma yazma performansı ile bilgisayarın daha verimli kullanılmasını sağlayan SSD, online oyun, program gibi sistemin önbelleğini kullanan tüm uygulamaların hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmasına imkan tanır. Yüksek çözünürlüklü filmlerin de donmadan izlenmesine yardımcı olur.

Yüksek Kapasite ile Güvenli Depolama

Klevv SSD, yüksek kapasiteli harici bellek sunmakla birlikte karalı bağlantısı ile verileri güvende tutmak için birçok fonksiyon ve teknolojiye sahiptir. 1 TB bellek kapasitesi sayesinde müzik, film, oyun ve pek çok dökümanı yedekleyebilir, güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLEVV CRAS C720 M.2 NVME 1TB SSD 3400/3100MB/S K01TBM2SP0-C72
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
1 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
3400 MB\S
Yazma Hızı (mb/s)
3100 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLEVV
Henüz yorum yok