Galax Geforce Rtx 2060 Super 1-click Oc V2 8gb 26isl6hp68ld Gddr6 256bit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Serinlik için Özel Tasarım

Kompozit ısı kanalları ile donatılan alüminyum arka plaka, yüksek ısı dağıtım performansı gösterir. Etkin soğutma sağlayan bu tasarım sayesinde bileşenlerin serin kalması sağlanır.

Otomatik Fan Optimizasyonu

Yoğun programlar ve uzun oyun seanslarında mevcut sıcaklık optimum değerin üzerine çıktığında fanlar otomatik olarak hızlanır. Bu sayede hem hızlı bir soğutma sağlanır hem de gereksiz enerji tüketimi önlenir.

Sessiz Çalışma Performansı

Boştayken tamamen sessiz çalışan Galax GeForce RTX 2060 Super V2 ekran kartı, kullanım sırasında fan dönüş hızını, ısınma oranına göre belirler. 90 mm çapındaki çift fan, özle kanat tasarımı sayesinde benzerlerine kıyasla daha sessiz çalışır.

Tek Tuşla Overclock Avantajı

Galax GeForce RTX 2060 Super V2 ekran kartının 1 Click OC özelliği sayesinde sadece tek tıklamayla mümkün olan en yüksek hız aşırtma ayarlarını seçmek mümkündür.

Yeni Nesil Işın İzleme Teknolojisi

Gerçeğe yakın gölgeler, yansımalar, aydınlatma ve kırılmalar oluşturmak için bir önceki modele kıyasla 10 kata kadar daha fazla ışın oluşturur. Söz konusu özel ışın izleme teknolojisi sayesinde oyunun içindeymiş gibi hissettiren görseller oluşturur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GALAX GEFORCE RTX 2060 SUPER 1-CLİCK OC V2 8GB 26ISL6HP68LD GDDR6 256BİT
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
GALAX
Henüz yorum yok