Casper Excalibur E60B.1050-B5K0X-0HC

4,8
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel ve Güçlü Oyun Performansı

Casper’ın yenilikçi üretim anlayışını temsil eden EXCALIBUR E60B.1050-B5K0X-0HC, işlevsel ve güçlü bir oyun performansı sunar. Bünyesinde barındırdığı gelişmiş teknik özellikler sayesinde çok yönlü kullanıcı deneyimi ortaya koyan masaüstü bilgisayar, serüvenlerinizde daima yanınızda yer alır. Ürün, oyun performansınızın katlanarak artmasını sağlar.

Profesyoneller İçin İdeal

EXCALIBUR masaüstü bilgisayar, oyun dünyası profesyonellerinin yanı sıra görsel içerik üreticileri için de idealdir. Üstün işlemci, RAM bellek ve grafik kartı performansını aynı çatı altında bir araya getiren model, sektörünüzde rekabet avantajına sahip olmanızı sağlar. Kısa sürede çok daha verimli çalışmanıza imkân tanıyan bilgisayar, işinizi önemli ölçüde kolaylaştırır. 

Intel Ailesinin Farkını Hissedin

Üründe Intel Core i5-10500 işlemci tercih edilir. Aynı anda birden çok oyun, uygulama ve program çalıştırmanıza izin veren bilgisayar, kasma, yavaşlama ve donma sorunlarını ortadan kaldırır. Standart 3,1 GHz, turbo ise 4,5 GHz hız ile çalışan i5 işlemci, oyun ve iş performansınızın yarım kalmasına asla izin vermez. Model Intel ailesinin farkını her saniye hissettirir. 

Gelişmiş RAM Teknolojisi

Casper EXCALIBUR E60B.1050-B5K0X-0HC masaüstü bilgisayarda 16 GB kapasiteli RAM bellek teknolojisi kullanılır. Farklı uygulamalar arasında geçiş yapmanızı daha kolay hâle getiren ve bir yandan da arka planda çalışan programlardan yüksek verim elde etmenizi sağlayan gelişmiş RAM teknolojisi, cihazın standart performansının uzun süre muhafaza edilmesine ön ayak olur.

İstediğiniz Her Şeyi Depo Edin

Desktop 1 TB HDD ve 240 GB SSD kapasitesi ile teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulur. Geniş depolama alanının da katkısıyla kullanıcılardan tam not alan ürün, çok sayıda oyun ve tasarım programını muhafaza edebilir. Program yüklemek ve çalıştırmak açısından hiçbir sorun yaratmayan E60B.1050-B5K0X-0HC, kişisel dokümanlarınızı rahatlıkla saklayacak hafızaya da sahiptir. 

NVIDIA GeForce Etkisi

NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER grafik kartını bünyesinde barındıran Casper EXCALIBUR E60B.1050-B5K0X-0HC, rakiplerinizle aranızdaki farkı açmanızı kolaylaştırır. Oyuncular ve grafik profesyonellerinin görsel beklentilerine tam anlamıyla cevap verebilen model, 192 Bit arayüz ile çalışır. 6 GB belleğe sahip olan grafik kartı paylaşımsız GDDR6 sınıfında yer alır. 

Dikkat Çekici Tasarım

Siyah renkte, dikkat çekici bir tasarımla üretilen E60B.1050-B5K0X-0HC, RGB kasasıyla yaşam alanınıza enerji katar. 65,5 x 59 x 31 cm ölçülerindeki ürün, 13,98 kg ağırlığındadır. Ürün ayrıca HDMI, USB ve VGA bağlantı noktalarıyla kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesine olanak sağlar. Bağlantı noktaları aracılığıyla zahmetsizce veri transferi yapabilirsiniz. 

FreeDOS ile Tanışın

Casper masaüstü bilgisayar FreeDOS şekilde piyasadaki yerini alır. Hiçbir işletim sistemi kurulu olmadan satışa sunulan ürün, özellikle profesyonel kullanıcılara yüksek oranda hareket serbestliği yaratır. İstediğiniz işletim sistemini yükleyebileceğiniz model, çalışmalarınıza bağlı olarak kişisel bir deneyimin kapısını aralar.

Sağlam ve Uzun Ömürlü

Casper EXCALIBUR E60B.1050-B5K0X-0HC desktop sağlam materyaller kullanılarak üretilir. Uzun ömürlü kullanıcı deneyimi vadeden cihaz, ilk günkü performansını muhafaza etme konusunda da son derece başarılıdır. EXCALIBUR serisinde bulunan model, oyun ve iş yaşamınızın her anında size destek olur.

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,8 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
4,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0