Epson 103 Ecotank 4 Renkli Çoklu Paket C13T00S64A

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tek Bir Set, Binlerce Sayfa

Baskı kapasitesi, ISO/IEC 24712 Test Modelleri ile belirlenmiş mürekkepler ile binlerce sayfa çıktı almak mümkün. Bu set ile 4.500 sayfaya kadar siyah renkli, 7.500 sayfaya kadar da renkli çıktılar alabilirsiniz.

Kaliteli Baskılar

Her işlemde canlı, parlak ve net baskılar elde edebilir; kaliteyi tüm sayfalarda görebilirsiniz. Baskı kapasitelerinde; kullanılan kâğıt türü, baskı alanı, yazdırma sıklığı ve sıcaklık gibi değişkenlere göre farklılık görülebilir.

Güvenilir, Yüksek Kaliteli Sonuçlar

Epson güvencesiyle sunulan 103 Serisi 4’lü mürekkep seti, güçlü ve yeni nesil pigmentlerden oluşur. Bu sayede her bir renk, tüm çıktılarda üstün bir kalite sunar. Mürekkep seti, kartuş değişimi olmaksızın çok sayıda nitelikli baskılar almayı mümkün kılar.

Dayanıklı Mürekkepler

Her biri 65 ml’lik şişeden oluşan mürekkep seti, zengin renk tonları ve kalitesiyle uzun süre kullanım fırsatı sunar. Bu sayede mürekkep için ayırdığınız bütçeyi, Epson ile büyük oranda düşürebilirsiniz.

Ultra Düşük Maliyet

Epson 103 Serisi 4’lü mürekkep seti içerisinde; 1 adet siyah, 1 adet cyan (mavi), 1 adet macenta (kırmızı) ve 1 adet yellow (sarı) renk bulunur. Bu set ile çıktı ve baskılar için gereksinim duyulan tüm renkler, tek bir pakette size sunulur.

Kusursuz Görüntü

Dörtlü set ile cihazlarınızdan ister sayfa çıktısı, isterseniz fotoğraf baskısı alın; Epson mürekkep seti, tüm işlemlerinizi kusursuz bir şekilde çözüme ulaştırır.

Kullanıcı Dostu

Pratik tasarıma sahip olan mürekkep seti, oldukça kolay bir işlem ile tank dolumuna olanak sağlar. Yazıcının tank dolumunu zahmetsiz kılmasının yanı sıra her bir şişe, ancak karşılık geldiği tank içerisine doldurulabilir. Böylece dört rengin de her dolum sırasında kendine ait tank içerisinde bulunması kolay ve doğru şekilde sağlanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EPSON 103 ECOTANK 4 RENKLİ ÇOKLU PAKET C13T00S64A
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
EPSON
Henüz yorum yok