MSI MAX F12A-3H ARGB 120mm 3lü Fan ve RGB Kontrolcü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

HİSTANBUL BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.-138809

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Saatte Oluşturulan Hava Kuvveti

45,03 CFM'lik hava akışı, bilgisayarınızdaki sıcaklığı düşürmek için yeterlidir. Üç fan içeren paket ile bilgisayarınızı üç bir yandan soğutabilir, işlemci, anakart, ekran kartı gibi değerli bileşenlerin zarar görmesini önleyebilirsiniz.

MSI Üçlü Fanı ve RGB Kontrol

Düşük gürültülü bilgisayar fanı, bilgisayarınızın hava sirkülasyonunu iyileştirir ve LED arka aydınlatma yardımıyla PC kasasının görünümünü özelleştirme olanağını ekler.

Tüm Kasalar için Uygun Fan Tasarımı

120 mm'lik fan boyutu, tüm standart bilgisayar kasalarına monte edilmesini kolaylaştırır. Bu sayede soketlerinize uyum sağlar ve hemen monte edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir RGB

RGB ışığı kırmızı, yeşil ve mavi arasında geçiş yapmanızı sağlar. Geniş renk tayfı sayesinde homojen geçişler sağlar ve hoş bir ambiyans oluşturur.

Şeffaf Kasalar için Mükemmel Aydınlatma

MSI Max 120mm, RGB arka aydınlatma rengiyle zenginleştirilmiş modern tasarımıyla herkese hitap eder. Bilgisayarınızın şeffaf bir yan paneli varsa bu üçlü fan ile hem bilgisayarınızı soğutabilir hem de parlak renklerle odanıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI MAX F12A-3H ARGB 120MM 3LÜ FAN VE RGB KONTROLCÜ
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Henüz yorum yok