E2M STD-03 Katlanabi̇li̇r Metal Laptop Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sırtınızı ve Boynunuzu Destekleyen Z-tipi Tasarım

Dizüstü bilgisayar sehpası sağlam alüminyumdan yapılmıştır. Stantı farklı açılarda eğebilir ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak daha yüksek veya daha alçak olarak ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarınızı yüksek tutmanıza imkan verir, böylece masa üzerinde kağıtlar ve diğer şeyler için daha fazla alanınız olur.

Şık ve Kullanışlı

Tüm stand yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır, ısıyı kolayca emip dışarı atabilir. Ayrıca yüzeyinde, masanın üzerine düz bir şekilde kullandığınızda daha fazla hava akışı sağlayarak dizüstü bilgisayarınızı soğutmak için bir delik vardır.

Özellikler

  • Boyut: 22.8x27 x5cm
  • Ağırlık: 930gr
  • Renk: Gümüş
  • Materyal: Alüminyum, Silikon
  • Uyumluluk:17 inç'e kadar MacBook / Macbook Pro / HP / ASUS / Lenovo dizüstü bilgisayarlarla uyumlu çeşitli dizüstü bilgisayarlarla uyumludur

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.