Dexim Frigus Gaming Notebook Soğutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4 LED'li Özel Sessiz Fan

Gaming notebook soğutucu, 4 adet özel sessiz çalışan fanlar ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda sahip olduğu fanlar LED’li ışık sistemi ile donatılmıştır.

Dizüstü Bilgisayarları Soğutmak için Mükemmel

Performansı en üst seviyeye çıkarmak için geliştirilen gaming notebook soğutucu, bilgisayarınızı en yoğun durumlarda dahi soğuk tutar.

Dizüstü Bilgisayar Uyumluluğu

Pek çok bilgisayar ile uyumlu olarak çalışan gamebook soğutucu, 18 inçe kadar tüm bilgisayarlar için üstün bir soğutma performansı sağlar.

Sessiz ve Etkili

oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen gamebook bilgisayar soğutucu, 21-23 desibellik bir ses aralığına sahiptir. Böylece etkin bir verimlilik sağlarken oldukça sessiz çalışır.

Kaliteli Materyaller

Dizüstü bilgisayar soğutucu fanı, kapatılabilir ve ayarlanabilir bir pervaneyle üretilmiştir. Dayanıklı yapısı, aydınlatmalı ve 4 hız ayarı bulunan fanları ile benzersiz bir soğutma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Dizüstü Bilgisayar Uyumluluğu: 18 inç ve altı
  • Ses Seviyesi: 21-23 dB
  • Boyutlar: 413 mm x 288 mm x 32 mm
  • Fan: 4 LED
  • Sessiz Çalışma: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.