Logitech MX Master 2S Kablosuz Mouse-Graphite

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kablo Karışıklığına Son Verir!

Donanımları ister ofiste, ister evde kullanıyor olun kabloya bağlı kalmak canınızı sıkabilir. Logitech MX Master 2S, kablosuz bağlantısıyla hareketi özgürleştirir ve sınırlayıcı durumları ortadan kaldırır.

Çoklu Ekranda Kullanım Seçeneği

Çalışırken aynı anda hem mail göndermek hem de projenizi tamamlamak için birden fazla ekran kullanıyorsanız MX Master 2S tam size göre! Üç bilgisayarda hareket ettirilebilir imleci kullanarak bilgisayarlar arası işlem yapabilir, projenizi hızlı bitirebilirsiniz.

Farklı Zeminlerde Yüksek Hassasiyet

MX Master 2S kablosuz mouse modelin 4000 DPI yüksek hassasiyeti ile cam, ahşap ve lake gibi farklı masalar üzerinde kullanabilirsiniz. Extra mousepad kullanmaya gerek kalmadan en iyi sonuca ulaşırsınız.

3 Dakika Bir Gün Yeter!

Logitech MX Master 2S, tüm gün kullanmak için gereken enerjiyi sadece 3 dakikada doldurabilir. Hızlı dolum ve uzun ömürlü pil ile kısa sürede kullanıma hazır olur.

70 Güne Varan Kullanım

Yeniden şarj edilebilir bir model olan MX Master 2S, harici pil kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırır. Temiz enerji kullanarak USB ile doldurulabilir olan ürün, tam kapasiteli dolum ile yaklaşık 70 gün aralıksız hizmet eder.

Hızlı Kaydırma Özelliği

Daha fazla hassasiyet ve hız istiyorsanız Logitech Options™ yazılımı ile mouse modelini kişiselleştirebilirsiniz. Uzun belgelerde hızlı kaydırma ve başparmak tekerleği ile yanlara kaydırma özelliği çalışırken size avantaj sağlar.

Çoklu Bağlantı Kurabilir

Model ürünle beraber gelen Logitech Unifying Alıcı ve Bluetooth® Smart kablosuz teknolojisi ile cihazlara bağlanabilir. Aynı zamanda bağlantı seçeneklerini birden fazla cihaza yönlendirebilir, böylelikle hızlı seçim değiştirebilirsiniz.

Kompakt ve Ergonomik Tasarım

MX Master 2S, ele tam uyum sağlayan ergonomik tasarımı ile uzun kullanım sürelerinde ağrı oluşma ihtimalini düşürür. Konforlu tasarımı ve kompakt yapısı ile vazgeçilmez donanımınız olur. Tekerlek ve düğme ideal alanlara konumlandırıldığı için her daim hakimiyet sizde, hassasiyet zirvede olur.

Özellikler

  • Ürün: Optik, sağ el mouse
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Şarj: USB kablo, tam dolum 70 gün, günlük kullanım için 3 dakikada dolum
  • Buton: 7
  • DPI: 4000, Darkfield yüksek hassasiyetli izleme
  • Özellikler: Çoklu bağlanabilirlik, kolay geçiş, Logitech Options™ yazılımı ile kişiselleştirilebilir, hızlı kaydırma, Logitech Flow (üç ekranda kullanım)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MX MASTER 2S WİRELESS MOUSE
Üretim Yeri
İsviçre
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LOGITECH
Henüz yorum yok