HP Envy Travel Bluetooth Mouse 6SP25AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sorunsuzca Gezinmek için Tek Fare

Cam dahil olmak üzere neredeyse bütün yüzeylerde çalışan kablosuz bluetooth mouse, iki bilgisayarda eş zamanlı olarak kullanılabilen pratik bir cihazdır.

Tüm Yüzeylere Uyum Sağlar

Herhangi düz bir yüzey veya cam farketmeksizin kullanımı mümkün olan bluetooth seyahat mouse, ‘’Track On Glass’’ sensörüne sahiptir. Böylece fare altlığına gereksinim duymadan her an her yerde çalışabilirsiniz.

Deneyiminizi Özelleştirin

Programlanabilir dört düğmeye sahip olan seyahat bluetooth kablosuz mouse, günlük görev kısayollarına ve seçimlerinize göre özelleştirme yapabileceğiniz bir üründür. Sahip olduğu özellik sayesinde imleç hızını ayarlayabilir, pil durumunu kontrol edebilir ve eşleştirmeleri doğrulayabilirsiniz.

Fareyi Değil, Cihazı Değiştirin

İki cihazı birlikte kontrol etmenizi mümkün kılan kablosuz mouse, ‘’Çift Bluetooth®’’ eşleştirme özelliğine sahiptir. Tek bir mouse ile iki bilgisayarda kontrol sağlayabileceğiniz mouse, tek bir düğmeyle geçiş yapmanızı sağlar.

Uzun Pil Ömrü

İki veya bir adet AA pil ile çalıştırabileceğiniz bluetooth mouse, oldukça esnek bir şekilde çalışır. Aynı zamanda sahip olduğu 24 aya varan pil ömrü ve kullanmadığınız zamanlarda etkin hale gelen akıllı bekleme modu sayesinde uzun süre üretken kalabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir ve Pratik

Birden çok cihazı destekleyen kablosuz mouse, sahip olduğu minimal boyutlar sayesinde çantanıza kolayca sığar ve tek bir pille daha hafif bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Yüksek Hassasiyet

Yüzeydeki hareketlerinizi kolayca algılayan seyahat mouse, yüksek bir hassasiyete sahiptir. Böylece hareketi tekrar yapmanıza gerek kalmadan aynı anda yansımasını bilgisayar ekranında görebilirsiniz.

Konforlu Kullanım

El ergonomisine uygun olarak tasarlanan bluetooth mouse, elinizde herhangi bir rahatsızlık hissine neden olmaz. Asla zorlanmadan kullanabileceğiniz ürün, uzun süreler boyunca kullanım için idealdir.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Scroll: Var
  • Buton Sayısı: 5
  • Bağlantı Arayüzü: USB
  • DPI: 1200

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ENVY KABLOSUZ BLUETTOOTH SEYAHAT MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok