Hp F3w15aa Slim Top Load 15.6 İnc Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Bölmeleri ile Düzenli Kullanım

İç ve dış bölme/cepleri sayesinde elektronikleriniz ve evraklarınız için birçok alan sunar. Telefonunuza, kalemlerinize ve daha fazlasına, slip ve fermuarlı ceplerde kolayca erişilebilir.

Seyahat Avantajı için Valiz Kayışı

Eller serbest kullanım için çantayı rahat, dolgulu omuz askısı ile taşıyabilir ya da el askısını kullanabilirsiniz. Valiz halkası ise çoğu tekerlekli çantanın çekme çubuğunun üzerine oturduğu için konforlu seyahat edebilirsiniz.

Konfor ve Güvenli Taşıma

Dizüstü bilgisayarınızı çantanın yumuşak pedli ve dolgulu dizüstü bilgisayar bölmesinde aksesuarlar için alan, kablolar için elastik kayışlar ve tabletiniz için bir kılıf bulunur. Bu sayede taşıma esnasında hem konfor hem de etkili bir koruma sağlar.

HP’den Slim, Şık Notebook Çantası

HP Slim Ultrabook üstten yüklemeli çanta, özellikle dizüstü bilgisayarınız için kompakt, şık ve dayanıklı bir taşıma çantasıdır. Seyahatlerde veya günlük işlerinizde kullanabileceğiniz notebook çantası ile konforlu ve güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarım

HP Slim Top Load laptop çantası, donanımınızı ve zarif görünümünüzü korumak için biçim ve işlevi birleştiren bir tasarımdan oluşur. Gri elmas vurgulu siyah kumaşı ile öne çıkan çanta kombinlerinize mükemmel bir detay ekler.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP F3W15AA SLİM TOP LOAD 15.6 İNC NOTEBOOK ÇANTASI
Üretim Yeri
Çin
Çanta Tipi
NOTEBOOK ÇANTASI
Materyal
KUMAŞ
Bölme Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok