Classone PR-R205B Lucca Notebook Sırt Çantası 15,6 inç

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EREN MODERN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137297

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Classone PR-R205B Notebok Sırt Çantası

Türk ve İtalyan tasarımcılar ile Avrupa standartlarında üretilen Lucca serisi; Classone markasının kalitesi ve sunmuş olduğu standartlarıyla sizleri büyüler. Üründe renkler ve kullanılan malzeme kalitesi, farkını ortaya koyan özelliklerin sadece birkaçıdır.

İç ve Dış Tasarım Bilgileri

Çantanın ön tasarımında dikey cep kullanılmıştır. Ön cepteki reflektör sayesinde gece karanlığında kolayca fark edilirsiniz. Çantanın fermuarının açılmasıyla birlikte ise; içerisindeki ergonomi, tasarım ve kalitenin ne kadar ön plana çıktığını hissedersiniz. Aynı zamanda farklılığı hissedeceğiniz modelde geniş iç hacmi (9 litre) ve kullanım rahatlığı da, dikkatleri üzerine çeker.Böylelikle, notebook ile birlikte tabletinizi ve günlük aktif kullandığınız eşyalarınızı rahatlıkla çantanıza sığdırabilirsiniz.

Uyumluluk Tablosu

Taşıma Ölçütleri

  • Ultrabook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • Notebook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • MacBook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • Ölçüler: 41x27x8 cm +%5

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.