Lenovo Lecoo CM104 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor ve Sessizlik

Klavye ile birleştirilmiş bilek desteği sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Sessiz bir tasarıma sahip yapısı ile artık günlük kullanımlarınızda daha konforlu ve sessiz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Mükemmel Hassasiyet

Lenovo Lecoo CM104 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse, 1200 DPI hassasiyete sahiptir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü optik sensör sayesinde komutlarınıza kısa sürede tepki verir. Mükemmel hassasiyete sahip tuşları ile tekrar basmaya gerek duymadan işlemleri kolaylıkla yerine getirir. Yanındaki motiflerle göz alıcı şık tasarıma sahip olan CM104 her iki elle de tutulabilen tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış fiyat performans ürünüdür. Sahip olduğu kıvrımlı yüzey parmaklarınızı destekler ve yorulmanızı önler. USB ucunu bilgisayarınızın USB giriş kısmına takarak Ekstra bir sürücü veya güç ihtiyacı duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo CM104 USB Kablolu Türkçe Q  Klavye & Mouse 
1x Kullanım Kılavuzu

Ergonomik Tasarım

Lenovo Lecoo CM104 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set sade ve şık tasarıma sahiptir. Oyuklu tuş takımı sayesinde tuşlar parmaklarınızı sararak daha kolay ve profesyonel kullanım sunar. Klavye ile birleştirilmiş bilek desteği sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Tuşları sessiz yapıya sahiptir. Evde veya iş yerinde çalışma masanız için güvenilir ve dayanıklı bir iş ortağıdır. Bu sayede günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İnce Tasarım Klavye ve Şık Bir Mouse

Yaşam hayatınızı uyum sağlayabilecek kadar hafif ve kullanışlı Lecoo CM104, günlük ve iş kullanımlarında sizlere daha iyi deneyim sunacaktır . Hoş dokunsal hissiyatı ile yanıtlarınızı artık daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Klavyesi, tam boyutlu ok tuşları sayesinde artık eliniz ile yön vermek daha kolay. Ele uygun yapısı ile günlük kullanımlarda size uyum sağlayabilecek hafif ve şık bir tasarıma sahip Mouse sizleri bekliyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO CM104 USB KABLOLU TÜRKÇE Q KLAVYE VE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok