Wiwu X9 Type-C to HDMI Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Büyük Ekran Draması

4K yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan X9 Type-C to HDMI Kablo, oyunlarda tam ekran görüntü eşleştirme sağlar; konferans ekranı görüntüleyebilme,  TV, dizüstü bilgisayar ve projektörlerde kullanabilme ve  HD olarak geniş ekran, konferansları daha verimli hale getirir.

Bükülmeye ve Kırılmaya Dayanıklı Tasarım

X9 Type-C to HDMI Kablo, Bükülmeye ve kırılmaya dayanıklı metal alaşımlı kablo uçlara sahiptir. Örgülü tasarım sayesinde kopmalara karşı daha sağlam yapıdadır.

Yüksek Düzeyde Kalite

Parazit ve pas önleyici alaşımlı ara yüz,  dış kablo gövdesi yumuşak tasarımlı PP ve pamuk ipliklerle örgülenmiştir. Koaksiyel kablo çekirdeği kullanılarak yüksek düzeyde kalite sağlar. 

Uzun Ömürlü Kullanım

5 farklı izolasyon ve dış koruma hattı sayesinde uzun ömürlüdür. Ayrıca elektro manyetik bozuklukları önlemek için çoklu koruma sağlar.

Kararlı Sinyal İletimi

5V–300/500mA, 4K 60 Hz görüntü kalitesi , 4K ve 2K çözünürlüklü yüksek etkili grafikler sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın.

Mobil Ofis Ortamı Oluşturabilme

Huawei Mate20 cihazı ile TV / Projektöre bağlanıp cihazı klavye ve fare olarak kullanabilme ve mobil ofis ortamı oluşturabilirsiniz. Type-C 3.1 ''Display Port alternatif mod'' destekleyen cihazlarla çalışmaktadır. Lütfen cihazınızda bu desteğin olup olmadığını kontrol ediniz.

Teknik Özellikler

Türü : Kablo

Modeli : Type-C, HDMI Kablo

5V – 300/500mA

4K 60 Hz görüntü kalitesi

Not : Bu ürün Xiaomi ve Redmi cihazları desteklememektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WİWU X9 TYPE-C TO HDMI KABLO
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
WIWU
Henüz yorum yok