Vestfrost VFTM 65 Ms 65 Lt Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sıcak Kullanım Suyu için Alternatif Çözüm

24 saat sıcak suya erişim olanağı sunan Vestfrost VFTM 65 Ms, kullanım suyunu ısıtmak için kombi veya şofben kullanmayı tercih etmeyenlere hitap eder. Isıttığı suyun sıcaklığının da sabit kalmasını sağlayarak konforlu bir kullanım sunar.

Kalabalık Ailelere Hitap Eden Geniş Su Kapasitesi

65 litrelik su haznesi ile kalabalık ailelerin bulunduğu yaşam alanlarında aynı anda birden fazla musluktan sıcak su alınmasını sağlar. Bu geniş kapasite aynı zamanda uzun süre kesintisiz sıcak su kullanım olanağı da tanır.

Yüksek Verimli İzolasyon Avantajı

Yüksek verimli ısı izolasyonu sayesinde çok düşük hava sıcaklıklarında dahi kullanıcılara sıcak su sağlamaya devam eder. Bu tasarım sayesinde kış aylarında suyun ısınmaması sorunu yaşamazsınız.

Su Basıncını Optimize Eden Sistem

Suda meydana gelen ani basınç farklılıkları nedeniyle kullanım suyu sıcaklığının kısa aralıklarla aniden değişmesini önleyen bir sisteme sahiptir. Böylece banyoda aniden soğuyan veya ısınan su sorunu yaşamazsınız.

Korozyon Önleyici Sistem ile Uzun Kullanım Ömrü

Paslanmaz çelik kazanı sayesinde korozyon oluşumunu önleyen Vestfrost VFTM 65 Ms termosifon, uzun yıllar boyunca yüksek performans vadeder. Ayrıca aşırı soğuk havalardan etkilenmemesi için özel bir donma kontrol sistemine de sahiptir.

Huzur Veren Emniyet Sistemleri

Sular kesildiğinde devreye giren susuz çalışma emniyetinin yanı sıra ani voltaj değişimlerine karşı da koruma sağlayan düşük voltaj koruması sayesinde optimum şartlar sağlanana kadar çalışmayı durdurur. Bu emniyet sistemi hem cihazın kullanım ömrünü korurken hem de kullanıcıların güvenliğin sağlar.

Akıllı Temizleme Fonksiyonu

Hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanımı sağlayan akıllı temizleme sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde cihaz belirli periyotlarla otomatik olarak temizlenir ve kireç oluşumu engellenmiş olur.

Teknik Özellikler

  • Hacim: 65 Lt
  • Düşük Voltaj Koruması: Var
  • Korozyon Önleme: Var
  • Susuz Çalışma Emniyeti: Var
  • Donma Kontrolü: Var
  • Isı İzolasyonu: Var

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
VESTFROST VFTM 65 MS 65LT TERMOSİFON
Garanti Süresi
2 YIL
Gösterge Biçimi
DİJİTAL
Eco Mod
VAR
Yüksek Basınç Emniyet Ventili
YOK
Su Kapasitesi
65 L
Maksimum Su Basıncı
75 DERECE
Sıcaklık Ayar Aralığı
10 - 75 DERECE
Ağırlık (gr)
BELİRTİLMEMİŞ
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
120
Marka
VESTFROST
Henüz yorum yok