Vestfrost VFTM 65 Ms 65 Lt Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sıcak Kullanım Suyu için Alternatif Çözüm

24 saat sıcak suya erişim olanağı sunan Vestfrost VFTM 65 Ms, kullanım suyunu ısıtmak için kombi veya şofben kullanmayı tercih etmeyenlere hitap eder. Isıttığı suyun sıcaklığının da sabit kalmasını sağlayarak konforlu bir kullanım sunar.

Kalabalık Ailelere Hitap Eden Geniş Su Kapasitesi

65 litrelik su haznesi ile kalabalık ailelerin bulunduğu yaşam alanlarında aynı anda birden fazla musluktan sıcak su alınmasını sağlar. Bu geniş kapasite aynı zamanda uzun süre kesintisiz sıcak su kullanım olanağı da tanır.

Yüksek Verimli İzolasyon Avantajı

Yüksek verimli ısı izolasyonu sayesinde çok düşük hava sıcaklıklarında dahi kullanıcılara sıcak su sağlamaya devam eder. Bu tasarım sayesinde kış aylarında suyun ısınmaması sorunu yaşamazsınız.

Su Basıncını Optimize Eden Sistem

Suda meydana gelen ani basınç farklılıkları nedeniyle kullanım suyu sıcaklığının kısa aralıklarla aniden değişmesini önleyen bir sisteme sahiptir. Böylece banyoda aniden soğuyan veya ısınan su sorunu yaşamazsınız.

Korozyon Önleyici Sistem ile Uzun Kullanım Ömrü

Paslanmaz çelik kazanı sayesinde korozyon oluşumunu önleyen Vestfrost VFTM 65 Ms termosifon, uzun yıllar boyunca yüksek performans vadeder. Ayrıca aşırı soğuk havalardan etkilenmemesi için özel bir donma kontrol sistemine de sahiptir.

Huzur Veren Emniyet Sistemleri

Sular kesildiğinde devreye giren susuz çalışma emniyetinin yanı sıra ani voltaj değişimlerine karşı da koruma sağlayan düşük voltaj koruması sayesinde optimum şartlar sağlanana kadar çalışmayı durdurur. Bu emniyet sistemi hem cihazın kullanım ömrünü korurken hem de kullanıcıların güvenliğin sağlar.

Akıllı Temizleme Fonksiyonu

Hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanımı sağlayan akıllı temizleme sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde cihaz belirli periyotlarla otomatik olarak temizlenir ve kireç oluşumu engellenmiş olur.

Teknik Özellikler

  • Hacim: 65 Lt
  • Düşük Voltaj Koruması: Var
  • Korozyon Önleme: Var
  • Susuz Çalışma Emniyeti: Var
  • Donma Kontrolü: Var
  • Isı İzolasyonu: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.