Sepet 0

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın

Yerli üretim olmasıyla dikkat çeken Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri, yeni nesil teknolojiler sayesinde pişirme, ısıtma, buz, çözme hatta ızgara yapma gibi pek çok fonksiyonu bir arada sunar. Kullanıcıların mutfakta geçirdiği süreyi azaltmasına yardımcı olan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar, klasik fırın özellikleri ile mikrodalga teknolojisini bir araya getirmesiyle fark yaratır. Solo modellerin aksine ankastre üniteler ile birlikte kullanıma uygun olan Arçelik ankastre mikrodalga fırın çeşitleri, ankastre mutfak dolaplarına yerleştirilerek kullanılır. Kurulum sonrası tamamen düzenli ve zarif bir görünüm sunan Arçelik ankastre mikrodalga ürünleri, renk seçenekleri, parlak cam ön panelleri, dokunmatik ekranları ve dijital göstergeleriyle mutfaklara zarafet katar. Hemen her mutfak dekorasyonuna uyum sağlaması için farklı renklerde üretilen söz konusu fırınlar, modern görünümleriyle dikkat çekerken hacim seçenekleriyle benzerlerinden ayrılır. Maksimum 25 litre iç hacme sahip olan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar, tek seferde daha fazla miktarda yiyecek ısıtabilir, donuk gıdayı çözebilir, çiğ yiyecekleri pişirebilir. tamamen avantajlı bir kullanım süreci sağlayan başarılı cihazlar, ulaşılabilir fiyatlarıyla da herkese modern teknolojilerden faydalanma ayrıcalığı sunar.

Pratik ve Kullanışlı Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Özellikleri

Yiyecekleri tabak veya saklama kabı içinde dahi ısıtma avantajı sunan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar, mikrodalga teknolojisi ile çalışır. Gıda moleküllerinin titreşerek ısı üretmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde yemek ısıtma, su kaynatma, buz çözme ve yemek pişirme gibi aktivitelerin tamamı oldukça kısa sürede gerçekleşir. Arçelik markalı ankastre mikrodalga fırınlar maksimum 800 W ve 900 W mikrodalga çıkış gücüne sahiptir. Model bazında değişen bu güç, cihazın kısa sürede oluşturabileceği maksimum mikrodalga etkisi hakkında fikir verir. Izgara fonksiyonu olan modellerde ızgara gücü ise ortalama 1000 W kadardır. 95 dakikaya kadar ayarlanabilen dahili zamanlayıcı fonksiyonuyla dikkat çeken söz konusu cihazlar, kullanıcılara fırının başında beklemedikleri konforlu bir kullanım süreci sağlar. Hızlı başlatma fonksiyonuna yer verilen Arçelik ankastre mikrodalga fırın modellerinde cam döner tablaya yer verilir. Temizliği de son derece kolay olan bu tabla sayesinde mikrodalga etkisi yiyeceklerin her tarafına eşit olarak ulaşır. Ortalama 5 güç kademesi bulunan Arçelik ankastre mikrodalga fırın ürünlerinde buz çözme fonksiyonu gıda miktarına göre otomatik olarak çalışır. Öte yandan bazı Arçelik mikrodalga fırın tiplerinde ızgara fonksiyonu da vardır. Ortalama 4 ızgara seviyesi ve 9 otomatik pişirme modu bulunan söz konusu cihazlar, günlük kullanımda büyü kolaylıklar sağlar.

Ayrıcalıklı Fonksiyonlarıyla Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Modelleri

Zengin model seçenekleriyle öne çıkan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar arasında sadece mikrodalga ve mikrodalga+ızgara konseptler yer alır. Dahil ızgarası bulunan Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri, klasik bir fırının yapabildiği pek çok pişirmeyi tek başına yapabilecek niteliktedir. Bu çok fonksiyonlu modeller arasında yer alan Arçelik MD 891 I 0 L Ankastre Mikrodalga Fırın elektronik ekranı ve sade kontrol paneliyle benzerlerinden ayrılır. Mikrodalga ve ızgara için ayrı kontrol tuşlarına yer verilen kontrol paneli sayesinde başarılı fırını kullanarak yağlı ve yağsız pek çok yiyeceği pişirme, ısıtmak ve yiyeceklerin üst kısımlarını kızartmak mümkündür. Tüm modeller için geçerli olan pratik kontrol paneli sayesinde Arçelik ankastre mikrodalga fırın kullanımı, hemen herkes için oldukça kolaydır. Yiyecekleri türüne göre mümkün olan en uygun koşullarda pişirmesi için tasarlanan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar arasında farklı pişirme programına sahip modeller de bulmak mümkündür. Dolayısıyla Arçelik ankastre mikrodalga fırın satın almadan önce hazır program sayısına, ısı kademelerine ve diğer e​k fonksiyonlara dikkat etmekte fayda vardır. Zengin model ve tasarım seçenekleri ile dikkat çeken başarılı cihazlar farklı zevklere hitap eden görünümleriyle öne çıkar. Siyah, beyaz ve inox alternatifleri sunan Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri, farklı mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayacak niteliktedir.

Geniş Kapasite Seçenekleri Sunan Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Genişlik, derinlik ve yükseklik gibi ölçülerin yanı sıra iç hazne kapasitesi açısından da pek çok alternatif sunan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar, farklı ihtiyaç ve beklentilere alternatif çözümler sunar. Hemen her ankastre mutfak dolabı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan Arçelik ankastre mikrodalga fırın ölçüleri, ortalama 59,5 cm genişlik, 39 cm derinlik ve 39 cm yükseklik şeklindedir. Bu ölçüler ürün bazında ufak farklılıklar gösterse de Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri genellikle hem ankastre dolaplara hem de bağımsız modüllere uygundur. İç hacim kapasitesi olarak 20 litre, 23 litre ve 25 litre seçenekleri sunan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlarda iç hacim değişse de genel ölçülerde çok fazla farklılık bulunmaz. Ancak yine de satın alma aşamasından önce mevcut ankastre dolap veya modül ile Arçelik ankastre mikrodalga fırın ölçülerinin uyumlu olup olmadığına dikkat etmekte fayda vardır. Ağırlıkları yaklaşık 15 kg ile 18 kg arasında değişen Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri, çok ağır olmamaları nedeniyle kurulum ve nakil sırasında büyük kolaylık sağlar.

Turkcell Pasaj Avantajları ile Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Fiyatları

Dayanıklı malzemelerden üretildiği için kolay deforme olmayan Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar, uzun ömürlü ve masrafsız bir kullanım süreci sağlar. Bununla birlikte başarılı marka, mikrodalga çerçevesi gibi pek çok yedek parçayı kısa sürede temin etme kolaylığı sağlar. Pişirme fonksiyonları, düşük enerji tüketimi, konfor sağlayan elektronik ekranları ve ek fonksiyonlarına kıyasla ulaşılabilir olan Arçelik ankastre mikrodalga fırın fiyatları, h​​emen herkese uygun düzeydedir. Bununla birlikte Arçelik ankastre mikrodalga fiyatları, cihazların ısı kademeleri, hazır pişirme programları, zamanlayıcı kapasitesi ve ızgara fonksiyonu dikkate alınarak belirlenir. Bu nedenle Arçelik ankastre mikrodalga fırın modelleri arasında fiyat farklılıkları bulunur. Dönemsel kampanyalar, indirim fırsatları, güvenli ödeme seçenekleri, faturaya yansıtma, taksitli alışveriş gibi Turkcell Pasaj ayrıcalıkları ile desteklenen Arçelik ankastre mikrodalga fırın fiyatları, çok daha avantajlı koşullarda alışveriş yapma olanağı tanır. Siz de yeni nesil teknolojilerle desteklenen Arçelik ankastre mikrodalga fırın modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, Turkcell Pasaj ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik ankastre mikrodalga fırın nasıl kullanılır?

Tamamında dijital ekrana yer verilen Arçelik ankastre fırınlar, mekanik ve dokunmatik tuşlu kontrol panelleriyle dikkat çeker. genellikle cihazların ön yüzünde sağ tarafta konumlandırılan bu kontrol panellerinde pişirme ısıları, zamanlayıcı fonksiyonu, yiyecek resimleri ve hazır pişirme programları yer alır. Herkesin anlayabileceği kadar sade bir tasarıma sahip olan bu paneller sayesinde yiyecek türüne göre program seçilebilir, gramaja göre süre ayarı yapılabilir.

Arçelik ankastre fırında ızgara nasıl yapılır?

Izgara özelliğine sahip olan Arçelik ankastre fırınlarda, iç haznenin üst kısmında klasik fırınlarda olduğu gibi bir ızgara düzeneği bulunur. Kontrol panelinde ise ızgara için ısı kademeleri yer alır. Dolayısıyla kullanıcı ızgara yapmak istediğinde veya yiyeceklerin üst kısmını kızartmak istediğinde ızgara modunu aktif ederek dilediği ısı kademesini seçebilir.

Arçelik ankastre mikrodalga fırınlar nasıl temizlenir?

İç haznesi leke tutmayacak malzemelerinden üretilen Arçelik ankastre fırınlar, ağartıcı ve asidik içeriklere sahip olmayan deterjanlar ile kolaylıkla temizlenebilir. Bununla birlikte yoğun bir kirlenme söz konusuysa lekelerin yumuşaması için mikrodalga fırının döner tablası üzerine içine birkaç damla sirke eklenmiş bir kase su konulur. Mikrodalga bu şekilde ortalama 90 saniye çalıştırıldığında sirkeli su buharlaşarak hazne içindeki lekelerin yumuşamasını sağlar. Ardından deterjanlı su ile kolaylıkla temizlenebilir.

Daha Fazla