Sepet 0

Profilo Ankastre Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala
Temizle

Kalabalık Sofralar için Profilo Ankastre Fırın

Beyaz eşya gruplarının öncü markalarından biri olan Profilo’nun, ankastre fırın modelleri ile yemek pişirmek artık çok daha keyifli. Ürettiği kaliteli ve güvenli fırın modelleri sayesinde kullanıcılarından tam not alır. Aynı zamanda pratik kullanımı performans açısından size büyük konfor sağlar. Yemek pişirmeyi kolaylaştıran çok fazla özelliği ile Profilo ankastre fırın zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Ekonomik açıdan da her bütçeye hitap eden Profilo ankastre fırın modelleri, mutfaklarda en büyük yardımcılarınızdan biridir. Profilo ankastre fırınlar, evlerde kullanımının yanı sıra, iş yeri, cafe ve restoran gibi mekanlarda da sıklıkla tercih edilir. Tam zamanında lezzetli yemekler hazırlamak için siz de hemen Profilo fırın modellerini inceleyebilirsiniz.

Mutfakların Olmazsa Olmazı Profilo Ankastre Fırın Modelleri

Pişirme grupları arasındaki Profilo ankastre fırınlar, mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Her geçen gün değişen teknolojiye ayak uydurarak yeni modelleri ile göz doldurmaya devam eder. Fırının içinde yer alan 3D sıcak hava özelliği sayesinde Profilo FRMA425B ankastre fırın, sıcaklığın eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. 66 litre iç hacme sahip olması, ürünün en önemli özelliklerinden biridir. Aynı zamanda fırın içinde 1 kademeli teleskop tepsi mekanizması da vardır. Turbo, alt ısıtma, alt/üst ısıtma, üst ısıtma, çözme programları başta olmak üzere sekiz farklı pişirme programı bulunan modelin, sıcaklık aralığı 50 ila 275 derece arasındadır. İç yüzeyinin granit malzemeden üretilmesi daha iyi bir deneyim sunar. Profilo FRTA122J ankastre fırın içerisinde bulunan 5 adet raf tutucu sayesinde yemeğin çeşidine göre istediğiniz aralıklarla tariflerinizi dizebilmenizi sağlar. Teleskopik raf seviyeleri güvenli pişirme sağlar. 6 ısı ayarı ve 6 farklı pişirme programı kullanarak Türk mutfaklarına ait pek çok yemek kısa zamanlarda hazırlanabilir. Ayarlanabilir zamanlayıcı özelliği bulunan Profilo ankastre fırın modelleri, 8 farklı pişirme modu sayesinde pratik kullanım imkanı sağlar. Bunun yanı sıra, LED ekranlı modellerde cihazın durumunu kontrol ederek pişirme modu, süresi ve sıcaklık ayarı gibi pek çok şey kolaylıkla yapılabilir. Uzun vadede etkili performans için A sınıfı enerji sınıfına sahip Profilo ankastre fırın modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz.

Teknolojiye Ayak Uyduran Profilo Ankastre Fırın Özellikleri

Dayanıklılığının yanı sıra özgün tasarımlarıyla da göz önüne çıkarak farkını ortaya koyar. Oldukça zengin model seçeneği bulunan Profilo ürünlerinin birçok ebatı vardır. Fırın içerisindeki tüm yiyeceklerin eşit bir şekilde pişmesi için sıcaklığı eşit dağıtan hava özellikleri bulunur. Farklı pişirme programları sayesinde sadece alt ya da üst seçeneklerinin yanı sıra istediğiniz derecede pişirme imkanı sunar. Geniş hacimleri sayesinde kalabalık aileler ya da misafir grupları için ideal ürünler arasında yer alır. Fırını kontrol etme ve pişirme için kullanılan düğmeler çevrilebilme özelliğinin yanı sıra gömülebilir özelliğine de sahiptir. Profilo ankastre fırın ile tam zamanında çok lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Fırının içine monte edilmiş raf tutucular sayesinde tepsiler daha kolay yerleştirilir. Böylece poğaça ve kekleriniz eşit bir şekilde kabarır. Diğer yiyecekleriniz de eşit bir şekilde pişer. Aynı anda hem ızgara hemde yemek pişirme imkanı sunar.

Profilo Ankastre Fırın Nasıl Çalıştırılır?

Tercih edeceğiniz Profilo ankastre fırın modeline göre bu sorunun cevabı küçük farklılık gösterebilir. Kurulum sonrası pişirmek istediğiniz yiyeceğe göre pişirme ve sıcaklık ayarı yapılabilir. Her yemeğin pişirme derecesi farklıdır. Pişirme için doğru ayarı seçtikten sonra yemeği az ya da çok tutarak kendi zevkinize göre ayarlama yapabilirsiniz. Yemeğin altının az pişmesini ya da üstünün çok pişmesini isteyebilirsiniz. Bunun için tek üst ya da tek alt seçeneklerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz zaman ayarı yaparak yemeğiniz piştiğinde size haber vermesini de sağlayabilirsiniz. Kolay kontrol paneli sayesinde sıcaklık ayarını artırabilir ya da düşürebilirsiniz. Üründen alacağınız verimi artırmak için kullanma kılavuzuna göz atmanız da fayda sağlar. Böylece pratik sonuç alabilir ve aldığınız sonuçlarda verimliliği koruyabilirsiniz.

Profilo Ankastre Fırın Modelleri Yenilikçi Tasarımları ile Turkcell Pasaj’da!

Aile ve kutlama yemekleri için Profilo ankastre fırın modelleri Turkcell Pasaj’da. Yenilikçi teknoloji ve şık tasarımlarıyla göz dolduran Profilo ankastre fırın​ modellerine Turkcell Pasaj farkıyla sahip olabilirsiniz. Bütçenize dost avantajlı fiyatlardan yararlanmak için size özel indirim ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın filtreleme özelliği sayesinde aradığınız özelliklerdeki Profilo ankastre fırınlar listelenebilir. Bu sayede fiyat, performans ve özellik gibi kriterleri karşılaştırma imkanı da olur. Dilerseniz kullanıcı yorumlarını da okuyabilir ve bu sayede ihtiyacınıza en uygun modele daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Güvenilir alışveriş ve avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanmak için hemen Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip modellerden birini satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zengin Model Seçeneklerine Sahip Profilo Ankastre Fırın Yorumları

Zengin model seçenekleri bulunan Profilo ankastre fırınlar, göz alıcı dizaynları ile alıcıların karar vermesini zorlaştırabilir. Alacağınız modele karar vermeden önce ürünü satın alarak deneyimlemiş birinin değerlendirme ve yorumlarını okumanız, en doğru modele karar vermenizi kolaylaştırabilir. Özellikle güvenlik açısından çocuk kilidi olan modelleri tercih etmeniz çocuğunuzun seçili ayarları değiştirmesini engeller. Aynı zamanda fırının kullanım ömrünü ve pişmekte olan yemeğinizi de korur. Ön cam paneli kolay bir şekilde çıkarılan modelleri tercih etmeniz temizlik açısından size pratik bir kullanım sağlar. Camın temiz olması fırının kapağını açmadan yemeği kontrol etmenize imkan sunar. A enerji sınıfı çalışma prensibine sahip modellerden birini seçmeniz sayesinde hem en az miktarda elektrik enerjisi kullanılır hem de yemeklerinizin tam kıvamında pişmesi sağlanmış olur. Profilo ankastre fırın modelleri yorumlarını okinceleyerek direk kullanıcıların deneyimlerini okuyabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ve bütçenize en uygun modele karar vermiş olursunuz.

Bütçe Dostu Profilo Ankastre Fırın Fiyatları

Kaliteli ve dayanıklı dizaynı ile Profilo ankastre fırınlar, bütçe dostu modelleri ile size sunulur. Fiyatların belirlenmesinde pek çok kriter etki eder. İç hacim, kapasite, kontrol paneli, raf sayısı, pişirme m​​odu sayısı, renk gibi seçenekler fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynar. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran ürünlere her yeni modelde güncel özellikler eklenir. Eklenen tüm özellikler daha pratik kullanım ve zaman tasarrufu için önemlidir. Kontrol paneli çevirmeli olan modeller, LED ve dokunmatik panelli modellere göre fiyat açısından daha avantajlı olabilir. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre en doğru modeli Turkcell Pasaj’ı ziyaret ederek karar verebilirsiniz. Her bütçeye dost modeller arasından birini seçebilirsiniz. Uzun vadede hem kullanım hem de fiyat açısından tasarruf sağlayacak Profilo ankastre fırın modelini, tek tıkla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Profilo Ankastre Fırın Modelleri Kaç Programlıdır?

Modellerine göre 4, 6 ya da 8 programlı olarak değişiklik gösterir.

Profilo Ankastre Fırın Modellerinin İç yüzeyi Nasıl Temizlenir?

Fırın için özel olarak üretilen temizlik ve bakım ürünleri tercih edilmelidir. Bu sayede çizilme ve aşınma durumlarının ortaya çıkması engellenebilir.

Profilo Ankastre Fırın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak bütçenize ve beklentinize en uygun olan modelleri listeleyebilirsiniz. Sonrasında program özellikleri, garanti süresi, enerji sınıfı gibi kriterleri göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.

Daha Fazla